Baner Lucky Monday PR Events

Polish Digital Signage Association - likwidacja Stowarzyszenia

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia PDSA pragniemy poinformować, że na mocy Uchwały Nr 4 z dnia 28.06.2022 r. Walnego Zgromadzenia Członków Zwyczajnych, Stowarzyszenie Polish Digital Signage Association z siedzibą w Krakowie, zostało postawione w stan likwidacji. Termin zakończenia likwidacji ustalony został do dnia 31.12.2022 r. 

Więcej...

Sharp/NEC partnerem 70. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián

Sharp NEC Display Solutions Europe będzie wspierać jubileuszową edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián (SSIFF) odbywającego się w dniach 16-24 września 2022 roku. Podobnie jak w poprzednich latach, Sharp/NEC będzie współpracował z firmą Kelonik, wiodącym integratorem specjalizującym się w projektorach kinowych i systemach dźwiękowych dla kin. Partnerzy wspólnie zapewnią niezapomniane wrażenia kinowe dzięki dostarczeniu do obsługi festiwalu projektorów laserowych NEC.

Więcej...

Ingram Micro nowym autoryzowanym dystrybutorem Sharp/NEC w Polsce

Od czerwca 2022 Sharp NEC Display Solutions Europe Przedstawicielstwo w Polsce oraz Ingram Micro Sp. z o.o. rozpoczęły współpracę w ramach dystrybucji produktów z portfolio Sharp/NEC.

Więcej...

120-calowy monitor 8K z modułem Intel Smart Display Module (SDM) od Sharp/NEC na targach ISE 2022

Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentował na targach Integrated Systems Europe 2022 w Barcelonie 120-calowy monitor 8K marki Sharp z modułem komputerowym Intel Smart Display Module (SDM). Rozwiązanie to pokazuje pełną moc urządzeń obliczeniowych Intel SDM, zapewniając najwyższą możliwą rozdzielczość i wierne odwzorowanie kolorów w monitorach 8K.

Więcej...

Sharp/NEC prezentuje na targach ISE 2022 nowy model projektora PV801UL jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem produktu na rynek

Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentował odwiedzającym targi ISE 2022 nowy model projektora NEC PV801UL jeszcze przed jego oficjalną premierą we wrześniu 2022 roku. Ten jasny i kompaktowy projektor instalacyjny jest idealny do elastycznych instalacji dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i wbudowanym funkcjom, takim jak Edge Blending i korekcja geometryczna. Jest to pierwszy model z nowej serii projektorów laserowych NEC PV i jest wyposażony w obsługę ProAssist, która ułatwia sterowanie i regulację urządzenia.

Więcej...

Sharp/NEC wprowadza intuicyjny system Dual-Collaboration Room, umożliwiający kreatywne i interaktywne spotkania hybrydowe

Sharp NEC Display Solutions Europe przedstawia nowy system NEC Dual-Collaboration Room, który łączy dwa monitory – jeden interaktywny, a drugi identycznie zaprojektowany nieinteraktywny - w jeden kompleksowy, przyjazny dla użytkownika system. Rozwiązanie to idealnie nadaje się do spotkań i współpracy, zarówno w przypadku obecności całego zespołu w jednym miejscu, jak i podczas spotkań hybrydowych. Eleganckie wzornictwo sprawia, że monitory idealnie wpasowują się w nowoczesne przestrzenie biurowe.

Więcej...

NEC UM504HL - laserowy projektor Ultra-Short-Throw od Sharp/NEC przeznaczony do zastosowań w sektorze rozrywkowym i muzeach

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na targach ISE 2022 w Barcelonie najnowszy model projektora Ultra-Short-Throw z serii UM. Dzięki obiektywowi o ultrakrótkim rzucie projektor NEC UM504HL może wyświetlać duży, jasny obraz nawet z bardzo małej odległości. Idealnie nadaje się do muzeów i firm sektora szeroko rozumianej rozrywki, ale projektor może być przydatny dla każdego klienta, który potrzebuje intuicyjnego rozwiązania do wyświetlania cyfrowych treści.

Więcej...

Przystępne cenowo nowe ekrany indoor dvLED z serii E od Sharp/NEC na targach ISE 2022

Na targach ISE 2022 w Barcelonie firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje najnowszy model ekranu dvLED z serii E (Essential) - NEC LED-E012i-108. Seria E oferuje wszystkie zalety ekranów dvLED do zastosowań wewnętrznych o dużej rozdzielczości spełniając jednocześnie wymóg ekonomicznych budżetowo instalacji w salach konferencyjnych oraz systemach Digital Signage. Ekran LED zaprojektowany z myślą o szybkiej i łatwej konfiguracji jest lekki i smukły, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w każdą przestrzeń, niezależnie od tego, czy jest wolnostojący, czy zamontowany na ścianie.

Więcej...

Monitory Windows Collaboration Display od Sharp/NEC na targach ISE 2022

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na targach ISE 2022 w Barcelonie dwa rozwiązania w zakresie monitorów, które usprawnią hybrydową współpracę w biurze: 55-calowy monitor NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display oraz 70-calowy monitor Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display. Oba monitory obsługują scenariusze typu "Bring-Your-Own-Meeting" (BYOM). Użytkownicy po prostu podłączają własne urządzenie za pomocą bezpiecznego kabla USB-C i mogą natychmiast udostępniać treści oraz rozpocząć spotkania wideo za pomocą znanych narzędzi firmy Microsoft, takich jak Office 365 i Microsoft Teams. Zaimplementowana w obydwóch monitorach technologia dotykowa PCAP klasy premium zapewnia naturalne wrażenia podobne do pisania na papierze.

Więcej...

Sharp/NEC zaprezentuje nowy model projektora PX2201UL na ISE 2022

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje odwiedzającym targi ISE 2022 nowy model projektora NEC PX2201UL tuż przed jego oficjalną premierą w maju 2022 roku. Ten projektor 1DLP o bardzo wysokiej jasności z technologią laserową RB oferuje doskonałe parametry odwzorowania kolorów przy zachowaniu stosunkowo niewielkich rozmiarów. Duży wybór interfejsów, wbudowane technologie Edge Blending i kontroli geometrycznej ułatwiają instalację.

Więcej...

Połączenie dwóch sił: marki Sharp i NEC w rozszerzonym portfolio Sharp NEC Display Solutions

Od 1 kwietnia br. firma Sharp NEC Display Solutions Europe umieszcza pod jednym szyldem całą rodzinę produktów do wyświetlania obrazu oferując zarówno marki Sharp, jak i NEC. Sharp NEC Display Solutions zapewni klientom i partnerom znaczącą wartość oraz korzyści biznesowe dzięki dostępowi do wzbogaconej oferty obu marek i poszerzonej gamie profesjonalnych usług. Innowacyjne produkty biznesowe firmy Sharp obejmują profesjonalne i komercyjne wyświetlacze, a także rozwój zaawansowanych technologii interaktywnych i 8K. Szeroka gama wysokiej jakości technologii wizualnych oraz rozwiązań digital signage firmy NEC dla różnych branż cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

Więcej...

Konkurs z marką "Bambino"!

Wspólnie z polską marką Bambino – producentem najbardziej znanych i lubianych kredek zapraszamy na konkurs! Nagrodą są 3 zestawy plastyczne małego artysty Bambino, w których znajdują się różnorodne akcesoria umożliwiające tworzenie niezapomnianych dziecięcych dzieł sztuki!

Więcej...

“Odłącz się – Połącz się”. Bambino partnerem ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej

Kolorowe dzieciństwo? Radosny gwar? Super zabawa? Kreatywnie i aktywnie – czy nie tak powinno wyglądać życie przedszkolaka i małego ucznia? W marcu br. wystartował program edukacyjny Re@lnie Odpowiedzialni otwierający I Etap Ogólnopolskiej Kampanii społecznej “Odłącz się – Połącz się”, której autorem jest Stowarzyszenie Strefa Wsparcia. Kampania edukacyjna ma na celu promowanie wiedzy na temat zrównoważonego korzystania z technologii przez dzieci. Partnerem akcji jest polska marka Bambino, która od pokoleń wspiera kreatywność dzieci oraz prawidłowy rozwój artystyczny, pokazując im świat barwnych, prawdziwych emocji.

Więcej...

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: