agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków
agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

Ekran LED FE 104″ w panoramicznym formacie 21:9 od Sharp/NEC

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek NEC LED-FE009i2-104 Panoramic View Bundle. Ultraszeroki format ekranu 21:9 został zaprojektowany specjalnie do zastosowań w korporacyjnych salach konferencyjnych, wykorzystujących panoramiczne systemy wideokonferencyjne. Taki ekran sprawdzi się również doskonale gdy uczestnicy spotkania korzystają jednocześnie z wielu okien prezentacyjnych. Nowy zestaw gwarantuje wszystko, czego potrzebują użytkownicy, aby zapewnić maksymalną integrację podczas spotkań hybrydowych. Nowa technologia 104″ 21:9 zostanie zaprezentowana na stoisku Sharp/NEC na targach ISE 2023, w dniach 31 stycznia – 3 lutego.

Nowym trendem rynkowym staje się dążenie do zaspokajania potrzeb osób pracujących w systemie hybrydowym: każdy uczestnik spotkania powinien czuć się doceniany, mieć możliwość wniesienia swojego wkładu i współpracy, tak jakby wszyscy znajdowali się w tej samej przestrzeni fizycznej. Lokalizacja nie musi być barierą dla integracji. Odpowiednie dostosowanie przestrzeni biurowej i technologii może zapewnić najlepsze doświadczenia dla każdego i wszędzie.

Aby wesprzeć hybrydowe scenariusze pracy, firma Sharp/NEC wprowadza zestaw NEC LED-FE009i2-104 Panoramic View Bundle dla korporacyjnych sal konferencyjnych. Ultraszerokie rozwiązanie Indoor LED o rozdzielczości Full HD oferuje wielkoformatowy panoramiczny ekran wyświetlający doskonały obraz bez żadnych ramek oraz z wysokimi poziomami kontrastu i jasności. Dzięki smukłej konstrukcji moduły LED można zintegrować bardzo blisko ściany, z minimalnym odstępem od niej. Zestaw zawiera wszystko, czego użytkownicy potrzebują do bezproblemowej instalacji, zapewnia także dostęp serwisowy do modułów LED z przodu, co bardzo ułatwia konserwację. Klienci mogą więc korzystać z długotrwałej jakości produktów firmy Sharp/NEC.

Dzięki formatowi ekranu 21:9 NEC LED-FE009i2-104 idealnie nadaje się do zastosowań związanych z organizacją spotkań korporacyjnych, panoramicznymi systemami wideokonferencyjnymi lub do pracy z wykorzystaniem wielu okien jednocześnie. Można go także używać z Microsoft Teams Rooms i nowym układem Front Row, który umożliwia wszystkim osobom w pokoju Teams – zarówno wirtualnie, jak i osobiście – oglądanie i reagowanie na komentarze na czacie podczas spotkania. Dynamiczny tryb wyświetlania sprawia, że wszyscy są połączeni ze wspólną przestrzenią roboczą i sobą nawzajem. Tam, gdzie formalne prezentacje łączą się z czatami, cyfrowa przestrzeń uwalnia grupową kreatywność, a wszyscy mogą łączyć się face to face, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Rozdzielczość pikseli 0,95 mm w NEC LED-FE009i2-104 oznacza, że obraz osób dołączających zdalnie do prezentacji jest wyświetlany z doskonałą wyrazistością, gdy użytkownicy korzystają z układu Front Row.

“Firmy poszukują sposobów na zwiększenie efektywności spotkań hybrydowych i dążą do tego, by interakcje pomiędzy uczestnikami spotkań wirtualnych i tych odbywających się w sali były dla pracowników bardziej naturalne” – powiedział Nils Detje, Product Manager dvLED Solutions w Sharp/NEC Display Solutions Europe.

“Produkty Sharp/NEC są zoptymalizowane pod kątem zapewnienia najlepszych możliwych wrażeń użytkownikom w korporacyjnych salach konferencyjnych. Zestaw NEC LED-FE009i2-104 o niewielkim rozmiarze piksela i ultraszerokim formacie, zapewnia więcej miejsca na ekranie. Dlatego jest to idealna technologia do tworzenia angażujących spotkań w salach konferencyjnych poprzez oferowanie większych, bardziej elastycznych i jaśniejszych konfiguracji ekranów.”

Zestaw NEC LED-FE009i2-104 jest dostępny na polskim rynku od grudnia 2022 roku. Rozwiązanie Microsoft Teams Front Row z ultraszerokim 104-calowym ekranem dvLED zostanie zademonstrowane na stoisku Sharp/NEC na targach ISE 2023 (stoisko E600, hala 3), w dniach 31 stycznia – 3 lutego, Fira Barcelona, Hiszpania.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharpnec-displays.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym