agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków
agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

Seria Sharp LC – nowe monitory do współpracy od Sharp/NEC

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek nowe, interaktywne monitory do współpracy Sharp serii LC z dotykiem w technologii podczerwieni i w rozmiarach 65″, 75″ i 86″. Monitory typu “all-in-one” są wyposażone w fabrycznie zainstalowane aplikacje, a dzięki bezprzewodowej łączności zapewniają możliwość błyskawicznej prezentacji oraz interakcji. Zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach z sektora szkolnictwa wyższego oraz salach szkoleniowych w korporacjach.

Monitory z serii Sharp LC to realne rozwiązania typu plug-and-play, które obsługują scenariusze Bring-Your-Own-Meeting (BYOM): dzięki standardowi USB-C do podłączenia urządzenia zewnętrznego do monitora wystarczy tylko jeden kabel. Dzięki dodatkowemu wyjściu HDMI użytkownicy mogą łączyć modele LC z innymi, większymi wyświetlaczami (np. z projektorem w audytorium) i w ten sposób łatwo wyświetlać treści na dodatkowym ekranie, jeśli potrzebny jest większy rozmiar obrazu dla większej widowni.

Seria Sharp LC ma możliwość dostosowania ekranu głównego, a tym samym łatwego, dopasowanego do indywidualnych preferencji, dostępu do aplikacji. Ponadto można zmienić nazwy wejść wideo w celu łatwiejszej nawigacji podczas przełączania źródeł. Monitory są dostarczane z fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami, takimi jak chociażby EShare do bezprzewodowego udostępniania treści między urządzeniami i uczestnikami, czy aplikacja białej tablicy. W połączeniu z innymi zintegrowanymi narzędziami oraz z ekranem dotykowym imitującym naturalne doświadczenie pisania na papierze, funkcje te pozwalają na intuicyjną, twórczą współpracę użytkowników.

“Seria monitorów Sharp LC została zaprojektowana z myślą o interaktywnej współpraca w salach wykładowych na uniwersytetach lub podczas szkoleń korporacyjnych”, powiedział Ralph Kolen, Product Manager w Sharp NEC Display Solutions Europe. “Zadbaliśmy o to, aby monitory były wyposażone w różne wbudowane inteligentne funkcje, które sprawiają, że są one bardzo łatwe w użyciu. W razie potrzeby monitor można rozbudować o moduł komputerowy OPS-PC, aby zwiększyć jego moc obliczeniową lub wyeliminować potrzebę posiadania własnego urządzenia. Dodatkowo, monitory można konfigurować i zarządzać nimi zdalnie poprzez darmową aplikację NaViSet Administrator. ”

Więcej informacji o nowych modelach można znaleźć na stronie internetowej producenta:

Sharp PN-LC652: https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/pn-lc652/rp/pn-lc652.xhtml
Sharp PN-LC752: https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/pn-lc752/rp/pn-lc752.xhtml
Sharp PN-LC862: https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/pn-lc862/rp/pn-lc862.xhtml

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharpnec-displays.eu
Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym