agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków
agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

ISE 2023 – Prapremiera projektora laserowego NEC P627UL do zastosowań w szkolnictwie wyższym i salach konferencyjnych

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek swój najnowszy projektor laserowy: NEC P627UL. Nowy model nie wymaga wymiany filtrów ani lampy dzięki opatentowanemu, całkowicie uszczelnionemu mechanizmowi optycznemu i laserowemu źródłu światła. W połączeniu z minimalnym zużyciem energii, P627UL zapewnia niskie koszty operacyjne, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowania w szkolnictwie wyższym, jak również w korporacyjnych salach konferencyjnych. Odwiedzający stoisko Sharp/NEC na targach Integrated Systems Europe 2023 (Hall 3, E600), które odbędą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego w Fira Barcelona w Hiszpanii, będą mogli jako pierwsi zapoznać się z nowym projektorem.

 

Innowacja oparta na prawdziwych potrzebach użytkownika zaowocowała modelem P627UL – projektorem laserowym, który jest tak cichy, że można w ogóle nie usłyszeć jego szumu, a mimo to obraz o jasności 6200 ANSI lumenów jest doskonale widoczny, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Nowy standard cichej pracy, 22dB w trybie Eco jest cichszy niż tykanie zegarka i pozostaje niedościgniony wśród innych projektorów instalacyjnych na rynku. Dzięki przetwarzaniu sygnału wejściowego 4K@30Hz, wszechstronnym możliwościom podłączenia, w tym wejściu HDBaseT i obsłudze natywnej rozdzielczości WUXGA, ten przyszłościowy projektor spełni oczekiwania wymagających użytkowników.

Całkowicie uszczelniony mechanizm optyczny i laserowe źródło światła nie wymagają konserwacji przez cały okres eksploatacji urządzenia. Laserowe źródło światła nie wymaga wymiany, nie posiada żadnych lamp i filtrów. Czas życia tego lasera to aż 20 000 godzin do uzyskania połowy jasności, przy wykorzystywaniu 100% mocy lasera. W połączeniu z minimalnym zużyciem energii wynoszącym zaledwie 318W w trybie normalnym, P627UL zapewnia niskie koszty operacyjne. Dzięki opcjonalnemu adapterowi WiFi i wbudowanej funkcji MultiPresenter, umożliwiającej bezprzewodową prezentację i udostępnianie ekranu, jest to idealne narzędzie do sal konferencyjnych, szkoleniowych i lekcyjnych, spełnia również potrzeby firm rentalowych, jak i zajmujących się eventami oraz digital signage.

“Nowy projektor laserowy NEC P627UL jest super cichy, a jednocześnie wyjątkowo wszechstronny” – powiedział Alistair Round, Product Manager Commercial Displays and Business Projectors w Sharp NEC Display Solutions Europe. “Dzięki bezfiltrowej konstrukcji, laserowemu źródłu światła, a także uszczelnionemu i zabezpieczonemu przed kurzem laserowemu mechanizmowi optycznemu, użytkownicy korzystają z bezproblemowej i bezobsługowej projekcji w całym okresie eksploatacji projektora. Niski poziom hałasu, wynoszący zaledwie 22dB, nigdy nie zakłóci spotkań i konferencji. NEC P627UL oferuje wszystkie te możliwości na przystępnym poziomie cenowym!”

Projektor laserowy NEC P627UL będzie można po raz pierwszy obejrzeć na stoisku Sharp/NEC na targach ISE 2023 (stoisko E600, hala 3), w dniach od 31 stycznia do 3 lutego w Fira Barcelona w Hiszpanii. Na rynku będzie dostępny od marca 2023 roku.

 

Dodatkowych informacji udzielają:
Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharpnec-displays.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym