agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

„Towards Tomorrow” – czyli premiery Sharp/NEC na ISE 2024

Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje szereg nowych produktów i rozwiązań podczas 20. edycji targów Integrated Systems Europe 2024, podkreślając pozycję Sharp/NEC jako wiodącej firmy produkującej rozwiązania do wyświetlania obrazu dla profesjonalistów. Stoisko pod hasłem “Towards Tomorrow” prezentuje produkty zaprojektowane zarówno w celu poprawy komfortu użytkowania, jak i pod kątem zrównoważonej technologii wyświetlania.

Najważniejsze nowości na stoisku Sharp/NEC:

  • Wysoce energooszczędne wyświetlacze ePaper: 13-calowe i 25-calowe wyświetlacze ePaper o zerowym zużyciu energii podczas odtwarzania treści i czytelności zbliżonej do tej, jaką ma papier, nawet w jasnym otoczeniu.
  • Seria dvLED FE: trzecia generacja serii dvLED FE wykorzystuje wysoce energooszczędną technologię Flip-Chip SMD, podnosząc jakość obrazu, a jednocześnie zużywając o 60% mniej energii niż standardowa technologia SMD przy tych samych poziomach jasności.
  • Seria Sharp MultiSync® ME: druga generacja monitorów wielkoformatowych MultiSync® z serii ME, z matowym panelem, wbudowanym systemem Android, pełnozakresową łącznością USB-C i szybkim wykrywaniem sygnału wejściowego – narzędzie dla korporacji, wspierające hybrydowe scenariusze pracy, Bring Your Own Device, a także do zastosowań Digital Signage.
  • Projektory Sharp P601Q i P721Q: dwa zupełnie nowe laserowe projektory DLP z rozdzielczością 4K UHD, jasnością do 6000 i 7200 ANSI lumenów, jako profesjonalne narzędzie do projekcji na dużych powierzchniach.
  • Seria dvLED FC: centralny punkt stoiska to 4-metrowa trójkątna wieża, z niestandardową powierzchnią LED, płynnie zawijająca się z dwóch stron pod kątem 90 stopni, z interaktywną treścią 3D wyświetlaną w czasie rzeczywistym, zarządzaną przez partnera Sharp/NEC w zakresie komunikacji cyfrowej: ~sedna GmbH.

Nowością na stoisku Sharp/NEC są w tym roku spotkania Tech Talks with Intel, które odbywają się codziennie od wtorku do czwartku o godzinie 15:30. Eksperci z firm Intel i Sharp/NEC omówią najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie Digital Signage i AV over IP, a także optymalizację płynności pracy za pomocą sztucznej inteligencji oraz zaprezentują różne opcje i możliwości modułów komputerowych SDM. Sesje będą prowadzone w języku angielskim i potrwają około 30 minut.

Ponadto organizowane są również sesje zwiedzania stoiska z ekspertami Sharp/NEC, prowadzone w różnych językach, w tym po polsku i trwające około 45 minut. Sesje te prezentują kluczowe produkty i rozwiązania Sharp/NEC, przedstawiając ich zalety i oferując odwiedzającym idealną okazję do zdobywania wiedzy, zadawania pytań, obejrzenia produktów w działaniu i, co równie istotne, nawiązywania kontaktów.

“Jesteśmy niezwykle dumni, że w tym roku dołączamy do ISE z tak wieloma nowymi zapowiedziami produktów, opierając się na sukcesie wspólnego przedsięwzięcia firm Sharp i NEC”, deklaruje Ian Barnard, Senior Vice President Marketing and Product Management EMEA w Sharp NEC Display Solutions Europe. “Naszą wizją jest stać się wiodącą firmą produkującą profesjonalne wyświetlacze i z dumą prezentującą nasze japońskie dziedzictwo. Mamy jasno wytyczony cel jakim jest dalsze zwiększanie wydajności i tworzenie jeszcze większej wartości dodanej dla naszych klientów. Nasza podróż w przyszłość będzie prowadzona przez nowego prezesa i dyrektora zarządzającego Christofa Böhma, z jego niezmiennym zaangażowaniem w jakość, partnerstwo i zrównoważony rozwój – wartościami, które leżą u podstaw naszego biznesu dziś i w przyszłości”.

Więcej informacji na dedykowanej stronie Sharp/NEC na ISE lub w najnowszym blogu Sharp/NEC Heading to ISE.

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym