agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków
agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

Monitory 75 i 86 cali z serii M od Sharp/NEC do sal konferencyjnych oraz Digital Signage

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek nowe monitory wielkoformatowe z serii M (Message). Są to modele NEC MultiSync® M751 oraz NEC MultiSync® M861 przeznaczone do sal konferencyjnych, a także instalacji Digital Signage. Dzięki rozwiązaniu NEC Open Modular Intelligence, użytkownicy dobiorą odpowiedni opcjonalny moduł komputerowy NEC, który rozszerzy możliwości monitora w sposób najlepiej odpowiadający konkretnym oczekiwaniom instalacji.

Dzięki bogatemu zestawowi funkcji, dwa nowe modele monitorów NEC z serii M o przekątnej 75 i 86 cali doskonale nadają się do wykorzystania w salach konferencyjnych lub scenariuszach Digital Signage. Widoczność treści informacyjnych lub prezentacji w salach konferencyjnych nie będzie zakłócana przez odbicia światła wpadającego przez okna lub z innych źródeł. Ponadto zaawansowane ustawienia wszystkich istotnych parametrów obrazu pozwolą na pełną kontrolę jasności, koloru, krzywej gamma i jednorodności za pośrednictwem silnika SpectraView Engine, zapewniając szczegółowy, naturalny obraz doskonałej jakości.

Użytkownicy mogą zdalnie i bezpiecznie sterować monitorami serii M za pomocą darmowego oprogramowania NEC NaViSet Administrator 2. Jednocześnie mogą zarządzać harmonogramem konserwacji urządzeń, oszczędzając czas i zasoby personelu, co pozwoli na pracę urządzeń w trybie 24/7. Szeroki wybór standardowych w branży wejść sygnałowych umożliwia elastyczną integrację wielkoformatowych monitorów z istniejącą infrastrukturą AV.

“Kluczowe jest to, że monitory M751 i M861 wykorzystują rozwiązanie NEC Open Modular Intelligence” – powiedział Martin Lienau, Product Manager Large Format Displays w Sharp NEC Display Solutions Europe. “Oznacza to, że użytkownicy zawsze mogą rozszerzyć funkcjonalność monitora o opcjonalny moduł komputerowy NEC, który idealnie wpisuje się w scenariusz ich zastosowań. Na przykład mogą wykorzystać integrowalny moduł RPi4 z preinstalowanym oprogramowaniem NEC MediaPlayer do odtwarzania treści wideo. Dzięki slotowi Intel Smart Display Module Small and Large (SDM-S/L) mogą rozbudować monitory do kompleksowego rozwiązania, które obsługuje wiele wymagających aplikacji działających w systemach operacyjnych Windows lub Linux. Dzięki dwóm nowym monitorom z serii M klienci otrzymują pełną elastyczność i bogaty zestaw funkcji do zastosowań w reklamie, systemach informacyjno-rozrywkowych i salach konferencyjnych przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.”

Wielkoformatowe monitory NEC MultiSync® z serii M zostaną zaprezentowane na stoisku Sharp/NEC na targach ISE 2023 (stoisko E600, hala 3), od 31 stycznia do 3 lutego, w Fira Barcelona, w Hiszpanii.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharpnec-displays.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym