agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

Sharp/NEC partnerem 71. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián

Sharp NEC Display Solutions Europe po raz kolejny będzie wspierać Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián (SSIFF), który odbędzie się w dniach 22-30 września 2023 roku. Podobnie jak w poprzednich latach, Sharp/NEC współpracuje z Kelonik, wiodącym integratorem specjalizującym się w projektorach kinowych i systemach dźwiękowych dla kin. Dzięki projektorom laserowym dostarczonym przez Sharp/NEC obaj partnerzy zapewnią odwiedzającym festiwal wyjątkowe wrażenia kinowe.

W swojej 71-letniej historii SSIFF zyskał dużą renomę i dziś jest uznawany przez Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych (FIAPF) za “konkursowy festiwal filmowy najwyższej kategorii”. Dwa z najsłynniejszych wydarzeń festiwalu – koncert muzyki filmowej w wykonaniu Baskijskiej Orkiestry Narodowej i transmisja gali zamknięcia, a także popularna sesja najważniejszych tegorocznych premier – odbędą się w teatrze Velodrome.

“Opieramy się na sukcesie poprzednich lat i z niecierpliwością czekamy na festiwal w 2023 roku. Velodrome pozostaje jedną z naszych najważniejszych części i będzie główną atrakcją również podczas 71. edycji SSIFF”, powiedział José Luis Rebordinos, dyrektor SSIFF.

W Velodrome projektory laserowe NEC NC3541L RB są wykorzystywane do projekcji na ekranie o powierzchni 400 metrów kwadratowych dla widowni liczącej 3000 osób. Projektory laserowe NEC NC3541L RB to pierwsze projektory laserowe RB dla ekranów premium i dużych ekranów do 32 metrów, oferujące pełną rozdzielczość 4K i szeroką przestrzeń barwową. W połączeniu z jednorodnym i kontrastowym obrazem, modele te zapewniają nieporównywalne wrażenia kinowe o jasności 35 000 lumenów, dzięki czemu nadają się zarówno do reprodukcji obrazu 2D jak i 3D. W porównaniu z modelami opartymi na lampach ksenonowych, projektory laserowe RB oferują najwyższą możliwą niezawodność dzięki bezobsługowej pracy, niskiemu zużyciu energii i żywotności do 50 000 godzin. Cechy te skutkują znacznie niższym całkowitym kosztem posiadania (TCO) dla operatorów kin.

“Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wspierać Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián, niezwykłe wydarzenie w branży kinowej. Biorąc pod uwagę wyjątkową jakość obrazu, jaką oferują nasze projektory laserowe są one idealnym rozwiązaniem, aby przyciągnąć widzów festiwalu”, mówi Alain Chamaillard, Head of Cinema EMEA & CIS w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Więcej informacji na temat Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián można znaleźć na stronie: https://www.sansebastianfestival.com/in/

Więcej informacji na temat projektora laserowego NEC NC3541L RB można znaleźć tutaj: https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/digital-cinema-projectors/digital-cinema/rp/nc3541l.xhtml

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym