agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

Współpraca Sharp/NEC i SpinetiX w ramach rozwiązań Digital Signage

Sharp NEC Display Solutions Europe oraz producent CMS SpinetiX nawiązali współpracę, integrując monitory Sharp/NEC pracujące z modułami Intel SDM z oprogramowaniem Digital Signage od SpinetiX. W efekcie systemy Digital Signage oparte na monitorach Sharp/NEC stają się kompletne, bezpieczne i skalowalne tak, aby rozwijać się wraz z potrzebami klientów.

Nowe rozwiązanie zawiera dedykowany system operacyjny SpinetiX DSOS™ wbudowany w monitory Sharp/NEC ze zintegrowanym modułem Intel® SDM. Ponadto rozwiązanie oferuje natychmiastowy dostęp do bezpłatnego systemu CMS SpinetiX ARYA™ z planem Discovery, aby umożliwić szybkie rozpoczęcie korzystania z funkcjonalności Digital Signage na dowolnej liczbie ekranów bez żadnych cyklicznych opłat. Dzięki tej integracji monitory Sharp/NEC zapewniają wysoce bezpieczne i trwałe, pozbawione subskrypcji rozwiązanie Digital Signage z dostępnym na całym świecie wsparciem dla wszystkich klientów Sharp/NEC w regionie EMEA w pierwszej fazie, a w Ameryce Północnej w drugiej fazie.

“Ponieważ rynek Digital Signage ciągle się rozwija, nasze partnerstwo ze SpinetiX pozwoli nam skuteczniej reagować na najczęstsze potrzeby naszych klientów. Połączenie naszych rozwiązań Sharp/NEC do wyświetlania obrazu, DSOS™ i SpinetiX ARYA™ zapewnia kompleksowe rozwiązanie oparte na chmurze, które jest dostępne z opcją bezpłatnej subskrypcji, ale także zaprojektowane tak, aby dostosowywać się do zmieniających się potrzeb klientów” – powiedział Nils Karsten, Business Segment Lead Retail w Sharp NEC Display Solutions Europe. “Podstawowa wartość, jaką jest zapewnienie klientom najlepszego wsparcia komercyjnego i technicznego, stanowi klucz do tej strategicznej współpracy między Sharp/NEC i SpinetiX”.

Nagradzany system CMS SpinetiX ARYA™ i jego bezpłatny plan Discovery był wielokrotnie chwalony za prostotę i wszechstronną skalowalność. Umożliwia stworzenie kontentu do wyświetlania na ekranach w ciągu kilku minut dzięki konfigurowalnym szablonom, obrazom, filmom, niestandardowym fontom i kolorom, bez ograniczeń co do liczby wyświetlaczy.

Szeroka gama monitorów wielkoformatowych Sharp/NEC z funkcją integrowania modułów komputerowych (OPS i SDM) o różnej mocy obliczeniowej, zapewnia możliwość wykorzystania ich praktycznie do każdego zastosowania i przy każdym budżecie. Moduły charakteryzują się minimalnym zużyciem energii i nie wymagają dodatkowego okablowania ani zasilaczy, a cała komunikacja między modułem i monitorem odbywa się przez slot wewnątrz monitora. Co więcej, jeśli w przyszłości wymagania ulegną zmianie, zintegrowane moduły można zmodernizować lub zmienić konfigurację bez konieczności wymiany całego monitora.

Ponadto rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, aby rozwijało się wraz z potrzebami klienta z perspektywy CMS (systemu zarządzania treścią). Klienci mogą w dowolnym momencie rozszerzyć swoją bezpłatną subskrypcję do jednego z planów SpinetiX ARYA ™ Enterprise, aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji, które są obsługiwane przez certyfikowanych sprzedawców SpinetiX.

“Z dumą podkreślam naszą strategiczną współpracę z Sharp/NEC, dzieląc wspólną wizję rozwoju niezawodnych, przyjaznych dla środowiska, trwałych i bezpiecznych produktów, dobrze dostosowanych do potrzeb klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i całej profesjonalnej branży audio-wideo. Nasze wspólne wieloletnie doświadczenie w dziedzinie Digital Signage umożliwia nam dostarczanie “gotowych do użycia” profesjonalnych rozwiązań, dzięki czemu korzyści płynące z Digital Signage są bardziej dostępne dla dużej liczby klientów. Dodatkowo ta wyjątkowa oferta została zaprojektowana tak, aby rozwijać się wraz z firmami, co stanowi doskonałą okazję dla naszego ekosystemu certyfikowanych sprzedawców, aby zapewnić wartość dodaną swoim klientom” – dodał Francesco Ziliani, CEO w firmie SpinetiX.

 

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym