agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków
agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

Seria ekranów FC LED od Sharp/NEC z technologią Chip on Board – do zastosowań Indoor Digital Signage, w transporcie, przestrzeniach publicznych i korporacjach

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek nową serię ekranów LED NEC FC z technologią Chip on Board (COB), która charakteryzuje się wysokim kontrastem, doskonałą wytrzymałością i znakomitą wydajnością energetyczną. Nowa seria FC korzysta ze sprawdzonych kabinetów wykorzystywanych w obecnej serii FA i FE, które ułatwiają konfigurację oraz serwisowanie dzięki dostępowi do wszystkich podzespołów wyłącznie od frontu.

 

Głęboka czerń i wysoki kontrast do 20.000:1 sprawiają, że wyświetlane treści są niezwykle żywe i atrakcyjne wizualnie. Seria FC zapewnia ponadprzeciętną jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Technologia COB (Chip on Board) firmy Sharp/NEC jest wysoce energooszczędna, generując jaśniejszy obraz przy mniejszym poborze energii oraz zużywając około 40% mniej energii w porównaniu ze standardową technologią SMD LED.

Seria FC jest wysoce odporna na czynniki zewnętrzne i zapewnia doskonałą trwałość, dzięki czemu nadaje się do stosowania w zamkniętych przestrzeniach publicznych, takich jak terminale transportowe, muzea i obiekty sportowe oraz rekreacyjne, a także w zastosowaniach korporacyjnych. Gładka, pyłoszczelna powierzchnia modułu może być czyszczona za pomocą ściereczki, tak jak w monitorze LCD i jest również wodoodporna.

“Dzięki wyjątkowo wysokiemu kontrastowi i doskonałej jakości obrazu, seria FC idealnie nadaje się do zastosowań Indoor Digital Signage, w transporcie, miejscach publicznych czy korporacjach.” – powiedział Nils Detje, Product Manager dvLED Solutions w Sharp NEC Display Solutions Europe. “Kabinety serii FC w formacie 16:9 umożliwiają skalowalne konfiguracje w celu tworzenia niestandardowych kształtów i rozmiarów, aby dopasować się do zróżnicowanych zastosowań i dostępnej przestrzeni. Sprawdzona konstrukcja kabinetu pozwala na łatwą instalację na ścianie lub wolnostojąco, co umożliwia integrację nawet w trudno dostępnych przestrzeniach, gdyż cały serwis i konfiguracja odbywa się od frontu.”

Moduły LED dostępne są w trzech wielkościach pikseli (0,95 mm, 1,2 mm i 1,5 mm), co pozwala uzyskać optymalną rozdzielczość dla instalacji o różnych odległościach wyświetlania.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharpnec-displays.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl

Inne wiadomości

News

Synappx Cloud Print – oprogramowanie Sharp do zarządzania drukiem w chmurze

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym