agencja pr, agencja pr kraków, krakowska agencja pr, agencja public relations, szkolenia public relations, csr, social media kraków, social media agencja, eventy, tworzenie i prowadzenie profili na social mediach, kompleksowa organizacja eventów kraków, najlepsza agencja pr kraków

Christof Böhm nowym prezesem i dyrektorem zarządzającym w Sharp NEC Display Solutions Europe

Sharp NEC Display Solutions Europe ogłosił powołanie Christofa Böhma na stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego Sharp NEC Display Solutions Europe (Sharp/NEC). Od 1 lutego 2024 r. zastąpi on Bernda Eberhardta, który zdecydował się ustąpić ze stanowiska prezesa i CEO Sharp/NEC. 

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w Sharp/NEC – ostatnio na stanowisku Senior Vice President Engineering, Quality Assurance & Service – Christof Böhm doskonale rozumie branżę rozwiązań do wyświetlania obrazu oraz jej wyzwania i poprowadzi firmę do kolejnej fazy rozwoju.

“Chcielibyśmy podziękować Berndowi Eberhardtowi za jego długą i bardzo owocną karierę oraz 30 lat pracy w Sharp i NEC. Dzięki swojemu nieustannemu zaangażowaniu w biznes doprowadził firmę do wielu kamieni milowych, w tym do joint venture Sharp i NEC, które zostało ogłoszone w 2020 roku”, powiedział Yoichi (Joe) Tomota, prezes Sharp Europe. Od tego czasu podjęto wiele działań, aby dostosować systemy, ujednolicić łańcuchy dostaw i zoptymalizować logistykę. “Droga przed nami jest wyraźna – chcemy nadal zwiększać wydajność i tworzyć jeszcze większą wartość dodaną dla naszych klientów” – podsumował Joe Tomota.

Kolejna faza rozwoju Sharp/NEC będzie prowadzona przez Christofa Böhma, który wniesie do swojej nowej roli wyjątkowe doświadczenie w dziedzinie inżynierii, a także zarządzania jakością i usługami: “Jakość jest niezmienna. Nie pójdziemy na kompromis w kwestii niezawodności naszych produktów, a doskonała, wiodąca w branży obsługa serwisowa, nadal będzie zapewniać spokój naszym klientom – nawet gdy będziemy przechodzić kolejną biznesową tranzycję ku marce Sharp. Nasza firma już wcześniej przechodziła zmiany, a mimo to nasi klienci doświadczają ciągłości w obszarach, które cenią: Jakość, Obsługa i Zrównoważony Rozwój. Będziemy kontynuować to zobowiązanie w przyszłości” – powiedział Christof Böhm.

Kontynuując transformację biznesową, spółka joint venture przejdzie na pełną własność Sharp Corporation. Tempo przejścia na markę Sharp będzie się różnić w zależności od kategorii produktowych. W 2024 roku Sharp/NEC będzie nadal wprowadzać nowe produkty pod marką Sharp, korzystając z wiedzy zarówno Sharp, jak i NEC. Pierwszy znaczący wspólny projekt wprowadzenia produktu na rynek będzie miał miejsce na początku 2024 roku i będzie obejmował gamę monitorów wielkoformatowych MultiSync® ME drugiej generacji, które będą sygnowane marką Sharp.

Na targach Integrated Systems Europe 2024 Sharp/NEC zaprezentuje nowe rozwiązania wizualne w ramach kontynuacji współpracy joint venture. Podczas tego wydarzenia Sharp/NEC będzie nadal udowadniać swoim klientom ciągłe zaangażowanie w jakość, obsługę i zrównoważony rozwój oraz dziękować im za ich cenną lojalność i zaangażowanie.

Inne wiadomości

News

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

News

Sharp/NEC na targach Passenger Terminal Expo 2024 – zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w sektorze lotniczym

News

Sharp/NEC zapowiada na ISE 2024 nowe projektory Sharp P601Q i Sharp P721Q 4K UHD