Baner Lucky Monday PR Events

Wyniki Konkursu "Wygraj Tablet pod Choinkę"

Agencja Lucky Monday PR&Events bardzo dziękuje Wszystkim Uczestnikom za tak duże zainteresowanie konkursem i przesłanie do nas bardzo wielu ciekawych wypowiedzi. Chcieliśmy życzyć wszystkim uczestnikom Konkursu – bez względu na werdykt, aby nie przestawali aktywnie uczestniczyć w życiu, byli otwarci na nowe wyzwania i tak jak dotychczas korzystali z dobrodziejstw Nowych Technologii, pokazując młodszym pokoleniom, że życie zaczyna się po 50-tce !

 

W konkursie WYGRAJ TABLET POD CHOINKĘ wzięło udział ponad 120 osób! Państwa spostrzeżenia na temat Nowych Technologii i ich udziału w Waszym codziennym życiu są tak różnorodne i interesujące, że naprawdę trudno było wyłonić zwycięzcę, a nagroda niestety jest tylko jedna!

 

Laureatem Konkursu została pani ANNA KAROLEWSKA!

Pani Anna wygrała tablet INTUTAB, ufundowany przez firmę Overmax Polska

Laureatce serdecznie gratulujemy!

 

A oto zwycięski, napisany z humorem wierszyk:

„Nowe technologie dla mnie to….”

… Już wiem, ze logowanie to meldowanie,
Wiem, ze ikonka z ikoną nie ma nic wspólnego
i nie zaskoczy wizerunkiem świętego.
Że allegro to nie szybkie arie operowe,
lecz wystarczy kliknąć i zakupy gotowe.
Wiem, ze tablet to nie tabletka o większym rozmiarze,
ale gadżet, który bawi i co zdrowe pokaże.
A modemy, serwery, portale,
Już od dawna nie straszą mnie wcale.
Tak więc klikam po Cyber-Świecie
Jak przystało nowoczesnej kobiecie.

 

Chcielibyśmy też zacytować inne, bardzo interesujące wypowiedzi – krótkie historie, które zwróciły uwagę Jury - napisane z wielką szczerością, poczuciem humoru i dystansem do siebie - znajdą je Państwo poniżej.

WŁODZIMIERZ ŁUKASIAK
Nowe Technologie dla mnie to bogactwo. To przede wszystkim kontakt z rodziną, która mieszka blisko i daleko, a którą dzięki komunikatorom możemy codziennie zobaczyć. To możliwość obejrzenia meczu, który nie jest emitowany w telewizji. To prezent gwiazdkowy, który z łatwością dostaniemy za granicą. To wreszcie przepisy, które szczególnie mężczyznom pomagają w gotowaniu :-) Okno na świat to za mało - Nowe Technologie obejmują cały świat. I choć nie od razu otworzyłem się na te możliwości, teraz nie widzę bez nich... świata.

DAGMARA KAMIŃSKA
Nowe Technologie dla mnie to POWRÓT DO ŻYCIA. Mam 47 lat, przez ponad dwadzieścia lat byłam pełnoetatową, niepracującą mamą ósemki dzieci. Pewnie nigdy nie wróciłabym do pracy, gdyby nie Internet. Kiedyś zamarzył mi się laptop, a mąż spełnił marzenie. Zaczęłam pisać. Najpierw nieśmiało, do swojego pliku, a później wysłałam kilka tekstów w internetową przestrzeń, i stał się cud! Zaproponowano mi pracę. I to jaką pracę. Jestem redaktorką jednego z portali internetowych. Piszę o rodzinie, dzieciach, o tym co znam i potrafię. Uwierzcie Internet to świat wielkich przygód.

KAZIMIERZ LIPNICKI
Nowe Technologie dla mnie to wyzwanie, które podejmuję każdego dnia, bo przyciąga mnie jak magnes, i choć bywają chwile kłótni i złości, nie rozstajemy się! Nowe Technologie sprawiają, że nie jestem tylko emerytem, ale człowiekiem rozwijającym się, odkrywającym smak wrażeń, zapach marzeń i głos energii! Zaczynam przebijać przezroczysty kokon letargu i dziarskim krokiem iść wreszcie do przodu, wychodzić z tego nudnego szeregu, stać na drodze, która mnie zaskakuje, czyniąc wewnętrzną metamorfozę! Nowe Technologie to wiatr, który unosi moje zastygłe skrzydła, ale ma taką moc, że wprawia je w energiczny lot!

HALINA GODEK
Nowe Technologie dla mnie.. to wielkie, pędzące miasto, w którym jestem od niedawna. Wszystko tu dzieje się szybko, ludzie biegną ulicami, które znają już na pamięć, a ja rozglądam się nieśmiało, gubiąc się trochę w nieznanej z mojego rodzinnego miasta architekturze. Wiem, że stąpam po niepewnym gruncie, ale to mnie nie paraliżuje, gdyż wiem również, że zamknięcie się tylko w znanym i bezpiecznym terenie, byłoby dla mnie nudne. Idę więc powoli przez miasto technologii, które otwiera przed mną nowe trakty wiodące w cyber - świat, pełen inspiracji.

 

Regulamin Konkursu "Wygraj Tablet pod Choinkę"

Regulamin Konkursu TABLET POD CHOINKĘ!
NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: