Baner Lucky Monday PR Events

Wirtualna Przymierzalnia - przymierz prawdziwe diamenty

Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna na msDrop.com. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart. Do wyboru są kolczyki z białego, żółtego złota oraz z ceramiki. Diamenty uzupełniają szafiry, topazy, kwarce, onyksy.

Dzięki bezpłatnej Wirtualnej Przymierzalni http//msDrop.com szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu można przymierzać wymarzone kolczyki. W aktualnej wersji znajdują modele kolczyków od 299,00 do 14.990,00 zł.

Jak to działa?

Korzystanie z wirtualnej przymierzalni kolczyków jest niezwykle proste. Jeżeli Twoja przeglądarka obsługuje przeciąganie elementów z zakładki do zakładki użyj tej metody, jeżeli nie po prostu otwórz dwa okna przeglądarki obok siebie.

1.Przed lustrem zmierz swoje ucho linijką;
2. Z dowolnego miejsca w Internecie* przeciągnij swoje zdjęcie portretowe na http://msDrop.com i powiększ odpowiednio;
3. Na stronę z Twoim zdjęciem przeciągnij wirtualną miarkę i zmierz ucho na zdjęciu;
4. Dopasuj wielkość zdjęcia do wirtualnej miarki, tak aby wielkość ucha zgadzała się z pomiarem wykonanym przed lustrem;
5. ze strony http://msDrop.com/fitting zacznij przeciągać kolczyki które Ci się podobają (lewe, prawe osobno) i przymierzaj...

Im pomiar będzie dokładniejszy i dokładniejsze dostosowanie wielkości zdjęcia do wirtualnej miarki tym przymiarka będzie bardziej zbliżona do rzeczywistości.

Na YouTube http://www.youtube.com/watch?v=Y5H-8ckCKNc znajduje się wideoporadnik z dokładną instrukcją jak krok po kroku korzystać z wirtualnej przymierzalni.

Aby rozpocząć, należy założyć bezpłatne konto na http://msDrop.com następnie stworzyć nowy folder i w nim urządzić przymierzalnię (można tworzyć wiele podfolderów). Link do folderu z Twoją przymiarką można szybko udostępnić np. na Facebook, Twitter, Google+, klikając prawym guzikiem w tło folderu.

źródło: http://msDrop.com

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: