Baner Lucky Monday PR Events

NEC poszerza popularną serię monitorów dla korporacji

NEC Display Solutions wprowadza do sprzedaży trzy nowe monitory – MultiSync® EA193Mi, EA273WMi oraz EA274WMi. Kolejne modele dołączają do cieszącej się powodzeniem serii EA (Enterprise Advanced), która środowiskom korporacyjnym oferuje wysokiej jakości panel IPS oraz bardzo dobrą wydajność.

Nowe modele z serii EA wyróżniają się nowoczesnym designem, posiadają podświetlenie LED i cały szereg funkcji ekologicznych, co pozwala znacznie obniżyć koszty operacyjne.

NEC EA193Mi posiada ekran 19” o rozdzielczości 1280x1024 z regulacją wysokości w zakresie 110 mm. Zarówno EA273WMi, jak i EA274WMi to modele z ekranem 27” o wysokości regulowanej w zakresie 130 mm. Rozdzielczość modelu EA273WMi wynosi 1920x1080, natomiast model EA274WMi dysponuje rozdzielczością 2560x1440. Wszystkie trzy modele są wyposażone w głośniki.

“Firmy nie muszą iść na kompromis w wyborze monitora do nowoczesnego biura. Seria EA jest atrakcyjna z wielu względów: wyróżnia się ergonomiczną budową, zmniejsza koszty operacyjne i pomaga firmom osiągnąć ich cele ekologiczne, jednocześnie zapewniając wszystkie korzyści z technologii IPS.” – powiedział Christopher Parker, Product Line Manager Desktop Displays w NEC Display Solutions Europe.

MultiSync® EA193Mi, EA273WMi, EA274WMi posiadają czujniki obecności użytkownika przed monitorem oraz czujniki natężenia oświetlenia w otoczeniu. Nowe usprawnienia obejmują duży zakres regulacji wysokości ekranu i ulepszony system zarządzania kablami, co zapewnia uporządkowaną przestrzeń na biurku i eliminuje konieczność używania osłon na kable.

Dostępność i gwarancja
Monitory NEC MultiSync® EA193Mi, EA273WMi oraz EA274WMi są już dostępne na rynku w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy: czarnej i białej. W zestawie z każdym monitorem znajduje się: przewód zasilający, kable VGA oraz DVI, a także instrukcja na płycie CD. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy) obowiązującą w całej Europie.

 


Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

  

ea273wmi-bk_htadj.tif
Wielkość pliku: 6,06 MB
Typ pliku: TIF (2300X1995 pikseli)

[kliknij, aby pobrać TIF]

 

   
  

ea273wmi-bk_rotate.tif
Wielkość pliku: 5,33 MB
Typ pliku: TIF (2300X2460 pikseli)

[kliknij, aby pobrać TIF]

 

   
  

ea274wmi-bk_swivel-a2000x1943_GRPHS.jpeg
Wielkość pliku: 164 KB
Typ pliku: JPG (1943X2000 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_EA193Mi_1_Content_logo.jpg
Wielkość pliku: 1,71 MB
Typ pliku: JPG (2293X2000 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_EA193Mi_Right_Content_logo.jpg
Wielkość pliku: 1,45 MB
Typ pliku: JPG (1881X2000 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_EA273WMi_Lt_Content_logo.jpg
Wielkość pliku: 1,38 MB
Typ pliku: JPG (1973X1738 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_EA274WMi_HO_EU_RGB_300_content_logo.jpg
Wielkość pliku: 1,57 MB
Typ pliku: JPG (2032X1596 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_EA274WMi_white_Rt_EU_RGB_300_content-logo.jpg
Wielkość pliku: 771 KB
Typ pliku: JPG (1262X1948 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  


Wielkość pliku: 17,8 MB
Typ pliku: ARCHIWUM, format: ZIP

Wszystkie zdjęcia razem

[kliknij, aby pobrać ZIP]

 

   

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: