Baner Lucky Monday PR Events

NEC MultiSync V801 - 80-calowy monitor z serii V

NEC Display Solutions rozszerza cieszącą się powodzeniem serię monitorów wielkoformatowych V o największy, 80-calowy model MultiSync® V801. Dysponujący pełnym zakresem funkcji monitor zapewnia bardzo korzystny współczynnik możliwości do ceny.

Pomimo dużych gabarytów model V801 został zaprojektowany z myślą o łatwej konfiguracji oraz instalacji. Jest idealny do zastosowań, w których wymagany jest duży monitor LCD (sale telekonferencyjne, instalacje Digital Signage, informacja cyfrowa). Ogromny ekran o rozdzielczości Full HD zapewnia jasny i żywy obraz, natomiast zastosowanie krawędziowego podświetlenia LED pozwoliło osiągnąć niewielką grubość obudowy i ciekawy design, świetnie wpisujący się w architekturę nowoczesnych wnętrz. Monitor V801 posiada programowalny czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu, co zapewnia bardzo niskie zużycie energii i poziom jasności dostosowany do zmieniających się warunków oświetleniowych, a co za tym idzie przyjazny dla oka odbiorcy.

„Model V801 niewątpliwie gwarantuje odpowiedni rozmiar ekranu, nawet dla najbardziej wymagającego odbiorcy. Instalacja monitora w pozycji pionowej zapewnia obraz o wysokości ponad 1,77 m i możliwość prezentacji treści w rzeczywistych rozmiarach. Pozwala to na zupełnie nowe zastosowania tego typu monitorów w sklepach, salach lekcyjnych, pomieszczeniach konferencyjnych, a nawet w szpitalach.” – powiedział Tobias Augustin, Product Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe. – „Monitory o standardowych rozmiarach są jedynie „oknami” pokazującymi kontent, podczas gdy V801 jest jak drzwi do nowych możliwości. Połączenie wysokiej jakości panelu o niskim współczynniku odbicia światła z profesjonalną elektroniką, szerokim wyborem złączy i bogatym wachlarzem funkcji do zarządzania daje użytkownikom kompletny zestaw niezbędny do efektywnej komunikacji z odbiorcami.”

Podobnie jak pozostałe monitory z serii V, także V801 obsługuje najnowszą technologię gniazda rozszerzeń NEC, która umożliwia integrację z monitorem komputerów SBC oraz innych modułów rozszerzeń, zgodnych z obecnym standardem NEC OPS. Zaawansowany system zarządzania ciepłem zapewnia najdłuższą możliwą żywotność podświetlenia i oferuje większą swobodę podczas instalacji, niż jakikolwiek inny konkurencyjny produkt.

Dzięki zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń monitor V801 może automatycznie wysłać email pod określony adres w przypadku wykrycia problemu, bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Ponadto można zaprogramować pełną listę czynności konserwacyjnych i przeprowadzać je zdalnie poprzez sieć za pomocą oprogramowania NEC NaViSet Administrator 2.

Monitor V801 posiada złącza: DisplayPort, HDMI, DVI-D, VGA, kompozytowe, component oraz S-video, co pozwala na podłączenie do wielu różnych źródeł sygnału. Natomiast zintegrowane głośniki obniżają koszty instalacji i zapewniają estetyczny wygląd monitora. Funkcja TileMatrix pozwala na stworzenie ścian wideo 10x10.

Dostępność i gwarancja

NEC MultiSync® V801 będzie dostępny na polskim rynku od połowy września br. W zestawie z każdym monitorem znajduje się przewód zasilający, kabel DVI-D oraz instrukcja na płycie CD. Bez dodatkowych opłat można pobrać oprogramowanie zarządzające NaViSet Administrator 2. Wszystkie monitory są objęte standardową,3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy).

 

 

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.

 

Informacji szczegółowych udzielają:

Mariusz Orzechowski

NEC Display Solutions Europe GmbH

Tel.: 12 614 53 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Anna Wrzesińska

Lucky Monday PR&Events

Tel. 691 769 463

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

  

NEC_V801_HO_EU_RGB_300_content+logo
Wielkość pliku: 1,62 MB
Typ pliku: JPG (2114X1326 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_V801_HO_EU_RGB_300_Speakers_conferencing
Wielkość pliku: 1,09 MB
Typ pliku: JPG (2699X1418 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_V801_Rt_EU_RGB_300_Speakers_conferencing
Wielkość pliku: 1,10 MB
Typ pliku: JPG (2334X2357 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_V801_Lt_Port_EU_RGB_300_content+logo
Wielkość pliku: 995 KB
Typ pliku: JPG (1074X1864 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_V801_Rt_Port_EU_RGB_300_content+logo
Wielkość pliku: 573 KB
Typ pliku: JPG (768X1810 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_V801__RGB_300_golf
Wielkość pliku: 370 KB
Typ pliku: JPG (925X2157 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  


Wielkość pliku: 5,01 MB
Typ pliku: ARCHIWUM, format: ZIP

Wszystkie zdjęcia razem

[kliknij, aby pobrać ZIP]

 

   

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: