Baner Lucky Monday PR Events

World of Goo - nowość w serii "Dobra Gra"

Wydawnictwo Techland wprowadza do planu wydawniczego kultową grę logiczno - zręcznościową - World of Goo. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i nietypowym pomysłom gra zyskała ogromną popularność i posiada rzesze fanów na całym świecie. Ukaże się na rynku już 20 sierpnia w serii Dobra Gra, w cenie detalicznej 19,90 zł na PC.

Zadaniem gracza jest konstruowanie różnego rodzaju struktur i rusztowań z lepkich kulek galaretowatej mazi – czyli tytułowych ‘goo’. Te misterne układanki zapewniają przejście do kolejnego etapu, co nie jest proste ze względu na działające na nasze konstrukcje prawa fizyki. Gracz musi naprawdę się postarać, aby opanować ‘goo’ i złożyć z tego sensowne kompozycje, dzięki którym pokona góry i doliny, a także będzie przemierzać niebiosa. W grze jest dostępny także ranking wyników pozwalający konkurować z graczami z całego świata.

World of Goo otrzymała wiele prestiżowych nagród na świecie m.in. Independent Games Festival w takich kategoriach jak innowacyjność czy techniczna doskonałość. Projekt może się także poszczycić nominacją do nagrody głównej im.  Seumasa McNally'ego na tym samym festiwalu. Gra została także doceniona przez graczy, którzy podkreślają jej innowacyjność i świeżość, która wciąż pozostaje aktualna, mimo czasu, który upłynął od stworzenia tej produkcji.

 

Źródło: www.techland.pl 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: