Baner Lucky Monday PR Events

NEC MultiSync®EA294WMi – nowoczesny 29-calowy monitor dla biura

 

 

 

 

 

NEC Display Solutions wprowadza na rynek monitor MultiSync® EA294WMi z podświetleniem LED, wyróżniający się nowoczesnym designem, rozsze- rzonymi opcjami połączeniowymi i funkcjami, zaprojektowanymi, aby spełnić wymagania nowoczesnego biura. NEC MultiSync® EA294WMi oferuje wyjątkowo cienki, 29-calowy panel IPS z podświetleniem LED. Dzięki rozdzielczości 2560x1080 i proporcjom 21:9, monitor jest doskonałą alternatywą dla konfiguracji dwumonitorowych, z powierzchnią wyświetlania odpowiadającą dwóm standardowym ekranom 19”. 

„Wielomonitorowe rozwiązania są coraz bardziej popularne w dzisiejszych biurach, ale mogą być drogie i skomplikowane w konfiguracji.” – mówi Birgit Sommerer, Product Line Manager w NEC Display Solutions Europe. „Ultra-nowoczesny design EA294WMi idealnie pasuje do współczesnego biura, łącząc w sobie szerokie możliwości konfiguracji i opcji połączeniowych.”

Zastosowane w EA294WMi nowe technologie oparte na sensorach, takie jak czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu i czujnik wykrywający obecność użytkownika przed monitorem, zapewniają zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i komfortowe warunki pracy. Ergonomię użytkowania zwiększa dodatkowo możliwość regulacji wysokości ekranu w zakresie 130 mm. Model EA294WMi posiada również szeroki wybór złączy, pozwalający na podłączenie siedmiu różnych źródeł sygnału: DisplayPort, HDMI/MHL, 2 x DVI-D i 2 x VGA. Nowe złącze MHL (Mobile High-Definition Link) umożliwia bezpośrednie podłączenie smartfona do monitora. Wbudowane głośniki, gniazdo słuchawek i hub USB uzupełniają całość, zapewniając świetne warunki do komunikacji biurowej.

Warto podkreślić, że EA294WMi wraz z siostrzanym modelem EA244WMi są pierwszymi monitorami biurkowymi, które spełniają wymagania normy TCO Certified Edge Displays 1.2. Certyfikat uzyskano dzięki idealnemu zbalansowaniu ergonomii i funkcji przyjaznych środowisku. Oznacza to, że oba monitory nie tylko spełniają wymagania standardowej normy TCO Certified dla swojej klasy produktowej, ale je przewyższają.

“TCO Certified Edge Displays jest pierwszym tego typu programem certyfikacyjnym i dowodem uznania dla marek z branży elektronicznej, które oferują najwyższej klasy rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju.” – powiedział Stephen Fuller, Business Area Manager for Displays w TCO Development – „Uważamy, że te dwa monitory NEC z serii EA stanowią doskonałą ilustrację koncepcji zbilansowanego rozwoju, będąc łatwymi w dostosowaniu dla różnych użytkowników w odmiennych środowiskach.”

 Dostępność i gwarancja

NEC MultiSync® EA294WMi będzie dostępny na rynku od maja br. w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy: czarnej i białej. W zestawie z każdym monitorem znajduje się: przewód zasilający, kable: DVI, VGA, USB, audio oraz ControlSync, a także instrukcja na płycie CD. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy), obowiązującą w całej Europie.

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z  zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski

NEC Display Solutions Europe GmbH

Tel.: 12 614 53 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Anna Wrzesińska

Lucky Monday PR&Events

Tel. 691 769 463

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


 

  

NEC_EA294WMi_HO_EU_RGB_300_content-logo
Wielkość pliku: 1,48 MB
Typ pliku: JPG (2211x1554 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

[kliknij, aby pobrać ZIP]

   
  

NEC_EA294WMi_HO_Port_EU_RGB_300_content-logo
Wielkość pliku: 1,16 MB
Typ pliku: JPG (1087x2232 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

[kliknij, aby pobrać ZIP]

   
  

NEC_EA294WMi_Tilt_RGB_30
Wielkość pliku: 7,21 MB
Typ pliku: TIF (1234x2035 pikseli)

[kliknij, aby pobrać TIF]

[kliknij, aby pobrać ZIP]

   
  

NEC_EA294WMi_white_Lt_RGB_300_Desktop+mobile
Wielkość pliku: 1,40 MB
Typ pliku: JPG (3065x2114 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

[kliknij, aby pobrać ZIP]

 


 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: