Baner Lucky Monday PR Events

NEC Display Solutions z Lucky Monday

 

 

 

 

 

Agencja Lucky Monday rozpoczęła od kwietnia br. działania PR na rzecz firmy NEC Display Solutions - jednego z największych światowych dostawców, oferujących produkty do wyświetlania obrazu. Do zadań agencji należeć będzie kompleksowa obsługa media relations, w tym działania z zakresu PR Korporacyjnego i PR Produktu (monitory, projektory, moduły LED).

Wybór agencji nastąpił w wyniku zamkniętego konkursu ofert. Porozumienie o współpracy zostało zawarte na okres 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Ze strony agencji za koordynację działań odpowiedzialna będzie Anna Wrzesińska wraz z zespołem.

Dziennikarzy zainteresowanych otrzymywaniem informacji prasowych firmy NEC Display Solutions zapraszamy do rejestracji w naszym newsletterze Lucky News, media zainteresowane  testami monitorów i projektorów marki NEC prosimy o kontakt:

Lucky Monday

PR&Events

Anna Wrzesińska

tel. 691 769 463

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.luckymonday.pl

O NEC

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt. 

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: