Baner Lucky Monday PR Events

NEC UM504HL - laserowy projektor Ultra-Short-Throw od Sharp/NEC przeznaczony do zastosowań w sektorze rozrywkowym i muzeach

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na targach ISE 2022 w Barcelonie najnowszy model projektora Ultra-Short-Throw z serii UM. Dzięki obiektywowi o ultrakrótkim rzucie projektor NEC UM504HL może wyświetlać duży, jasny obraz nawet z bardzo małej odległości. Idealnie nadaje się do muzeów i firm sektora szeroko rozumianej rozrywki, ale projektor może być przydatny dla każdego klienta, który potrzebuje intuicyjnego rozwiązania do wyświetlania cyfrowych treści.

NEC UM504HL to projektor laserowy o rozdzielczości 1080p, który zapewnia ostry obraz o jasności 5000 ANSI lumenów i przekątnej do 150 cali. Dzięki ultrakrótkiej odległości rzutu wynoszącej 0,23:1 prawie nie występują cienie ani odblaski, a kompaktowa konstrukcja urządzenia szczególnie dobrze nadaje się do zastosowań Digital Signage w miejscach rozrywki i muzeach. Obudowa UM504HL będzie dostępna w kolorze czarnym i białym.

"Cieszymy się mogąc zaprezentować po raz pierwszy nowy projektor NEC UM504HL na tak ważnym wydarzeniu, jakim są majowe targi ISE. Widzimy ogromny potencjał w tym laserowym modelu Ultra-Short-Throw i bardzo chcemy poznać opinie profesjonalnej publiczności złożonej zarówno z klientów, jak i partnerów. Tegoroczne targi ISE w Barcelonie będą doskonałym miejscem do zaprezentowania tej nowości." - powiedział Alistair Round, Product Manager Business Projectors w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Sharp/NEC zaprezentuje nowy projektor laserowy NEC UM504HL na targach ISE 2022, które odbędą się w dniach 10-13 maja w Barcelonie. Zwiedzający znajdą nowe rozwiązania projekcyjne oraz zespół ekspertów Sharp/NEC w hali 3 na stoisku E600.

Dodatkowych informacji udzielają:
Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: