Baner Lucky Monday PR Events

Monitory Windows Collaboration Display od Sharp/NEC na targach ISE 2022

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na targach ISE 2022 w Barcelonie dwa rozwiązania w zakresie monitorów, które usprawnią hybrydową współpracę w biurze: 55-calowy monitor NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display oraz 70-calowy monitor Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display. Oba monitory obsługują scenariusze typu "Bring-Your-Own-Meeting" (BYOM). Użytkownicy po prostu podłączają własne urządzenie za pomocą bezpiecznego kabla USB-C i mogą natychmiast udostępniać treści oraz rozpocząć spotkania wideo za pomocą znanych narzędzi firmy Microsoft, takich jak Office 365 i Microsoft Teams. Zaimplementowana w obydwóch monitorach technologia dotykowa PCAP klasy premium zapewnia naturalne wrażenia podobne do pisania na papierze.

 

Ostatnie badania rynkowe wykazały, że po COVID pracownicy już nie wrócą do biur w pełnym wymiarze godzin. W przyszłości większość spotkań będzie miała charakter hybrydowy - część osób będzie uczestniczyć w nich z firmowej sali konferencyjnej, a część z domu. Sale spotkań i współpracy będą musiały sprostać temu wyzwaniu, oferując odpowiednie rozwiązania dotyczące interaktywnych monitorów.

Zarówno 55-calowy monitor NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display, jak i 70-calowy monitor Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display są właśnie takimi rozwiązaniami. Za pomocą jednego kabla USB-C użytkownicy mogą podłączyć do nich swoje własne urządzenia. Znany im interfejs i narzędzia natychmiast przenoszą się na ekrany; kamera, mikrofon i głośniki są automatycznie dostępne, niezależnie od używanej platformy wideo. Dzięki koncepcji BYOM użytkownicy otrzymują bezproblemowe i intuicyjne spotkania hybrydowe, bez względu na to, jak daleko znajdują się poszczególni uczestnicy. Współpraca przebiega jeszcze sprawniej dzięki certyfikowanym narzędziom firmy Microsoft i naturalnym odczuciom pisania po ekranie, jakie zapewnia technologia dotykowa PCAP Premium.


"Ostatnie dwa lata pokazały, że współpraca hybrydowa stała się codziennością wielu firm. Klienci szukają łatwego i prostego sposobu na tworzenie hybrydowych sal konferencyjnych. Dlatego skoncentrowaliśmy się na opracowaniu rozwiązań w zakresie monitorów, które łączą zespoły w hybrydowych przestrzeniach roboczych w sposób możliwie bezproblemowy i intuicyjny, bez konieczności dodatkowego szkolenia. Dzięki temu nasze monitory są idealne dla wszystkich, którzy chcą zmodernizować swoje sale konferencyjne" - powiedziała Daniela Dexheimer, Senior Product Manager Collaboration Technologies w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Firma Sharp/NEC zaprezentuje oba monitory Windows Collaboration Displays na targach ISE 2022 w Barcelonie, w dniach 10-13 maja. Zwiedzający znajdą te rozwiązania i zespół ekspertów Sharp/NEC w hali 3 na stoisku E600.

Więcej informacji na temat monitora NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display można znaleźć na dedykowanych mu stronach internetowych.

Więcej informacji na temat monitora Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display można znaleźć na specjalnej stronie internetowej poświęconej temu produktowi.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 Mariusz Orzechowski

NEC Display Solutions Europe GmbH

Tel.: 12 614 53 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Anna Wrzesińska

Lucky Monday PR&Events

Tel. 691 769 463

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: