Baner Lucky Monday PR Events

Sharp/NEC zaprezentuje nowy model projektora PX2201UL na ISE 2022

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje odwiedzającym targi ISE 2022 nowy model projektora NEC PX2201UL tuż przed jego oficjalną premierą w maju 2022 roku. Ten projektor 1DLP o bardzo wysokiej jasności z technologią laserową RB oferuje doskonałe parametry odwzorowania kolorów przy zachowaniu stosunkowo niewielkich rozmiarów. Duży wybór interfejsów, wbudowane technologie Edge Blending i kontroli geometrycznej ułatwiają instalację.

Dzięki jasności 20500 ANSI lumenów projektor PX2201UL zapewnia widzom bardzo jasne i wyraźne obrazy. Szeroki wybór interfejsów i technologia Edge Blending umożliwiają wykorzystanie dwóch lub więcej projektorów w celu uzyskania większego, niestandardowego obszaru wyświetlania obrazu.

Pomimo zaawansowania technologicznego projektor PX2201UL jest stosunkowo kompaktowy i łatwy w transporcie. Dzięki temu doskonale sprawdza się w branżach, w których najważniejsza jest wydajność, idealne kolory oraz jasny obraz, a więc takich jak: szkolnictwo wyższe, kultura i rozrywka, zwłaszcza w muzeach i przy zaawansowanym mappingu projekcji.

"Nasz nowy, projektor NEC PX2201UL, który zastąpi bardzo udany model PX2000UL, wyświetla bardzo jasny obraz i posiada wszystkie zalety technologiczne, jakich można oczekiwać od projektora. Mimo to jest stosunkowo niewielki, łatwy w transporcie i elastyczny w instalacji. W przypadku tego modelu nabywcy otrzymują naprawdę doskonały stosunek jakości do ceny" - powiedział Gerd Kaiser, Senior Product Manager Large Venue and Digital Cinema projection w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Sharp/NEC zaprezentuje projektor NEC PX2201UL na targach ISE 2022, które odbędą się w Barcelonie w dniach od 10 do 13 maja. Zwiedzający znajdą nowy model projektora oraz zespół ekspertów Sharp/NEC w hali 3 na stanowisku E600.

Projektor NEC PX2201UL będzie dostępny w sprzedaży od maja 2022 r.

Więcej informacji na temat nowego projektora NEC PX2201UL można znaleźć na stronie internetowej poświęconej obecności Sharp/NEC na ISE.

Obserwuj nas na Twitterze @SharpNEC_EU / Twitter, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami Sharp/NEC Display Solutions w regionie EMEA. Aby dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach z imprezy, śledź hashtag #ISE2022.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: