Baner Lucky Monday PR Events

Połączenie dwóch sił: marki Sharp i NEC w rozszerzonym portfolio Sharp NEC Display Solutions

Od 1 kwietnia br. firma Sharp NEC Display Solutions Europe umieszcza pod jednym szyldem całą rodzinę produktów do wyświetlania obrazu oferując zarówno marki Sharp, jak i NEC. Sharp NEC Display Solutions zapewni klientom i partnerom znaczącą wartość oraz korzyści biznesowe dzięki dostępowi do wzbogaconej oferty obu marek i poszerzonej gamie profesjonalnych usług. Innowacyjne produkty biznesowe firmy Sharp obejmują profesjonalne i komercyjne wyświetlacze, a także rozwój zaawansowanych technologii interaktywnych i 8K. Szeroka gama wysokiej jakości technologii wizualnych oraz rozwiązań digital signage firmy NEC dla różnych branż cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

 

Sharp NEC Display Solutions Europe, kierowana przez prezesa i dyrektora generalnego Bernda Eberhardta, będzie realizować strategię innowacyjności rozwiązań wizualnych, koncentrując się na najwyższym zadowoleniu klientów dzięki wysokiej jakości produktom, doskonałej sprzedaży i silnemu zaangażowaniu w budowanie relacji.


"Łącząc mocne strony firm Sharp i NEC, dostarczamy najszerszą na rynku gamę rozwiązań do wyświetlania obrazu w wielu technologiach, z których wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i długiej żywotności. Sharp NEC Display Solutions Europe dąży do zwiększenia kreatywności oraz produktywności użytkowników poprzez produkty, które pomagają naszym klientom sprostać wyzwaniom biznesowym, a każdy produkt jest wspierany przez naszą znaną na całym świecie troskę i integralność. Sharp/NEC będzie oferował obie marki monitorów, które będą stale dostosowywane do siebie", powiedział Bernd Eberhardt, Prezes i Dyrektor Generalny.


"Firma może się zmienić, ale misja, która jest głęboko zakorzeniona w naszej działalności, pozostaje niezmienna. Oba zespoły łączy wieloletnie doświadczenie i głęboka znajomość rynku. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz jakość - zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i światowej klasy usługi i wsparcie naszych zespołów – to doskonałe połączenie" - podsumowuje Bernd Eberhardt.


Premiera i pierwsza demonstracja połączonych sił nowej firmy, Sharp NEC Display Solutions Europe, będzie miała miejsce na targach ISE 2022. Cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić nowe wzmocnione portfolio naszym cenionym partnerom i klientom już w maju br. w Barcelonie.

 

Dodatkowych informacji udzielają:


Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: