Baner Lucky Monday PR Events

MFF w San Sebastián - Sharp/NEC partnerem w dziedzinie cyfrowych projektorów kinowych, we współpracy z Kelonik

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe została wybrana przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián (SSIFF) na partnera w dziedzinie cyfrowych projektorów kinowych. Dzięki współpracy z firmą Kelonik, wiodącym integratorem specjalizującym się w projektorach kinowych i dźwięku dla kin, projektory NEC są wykorzystywane podczas trwającej właśnie 69. edycji wydarzenia (17-25 września 2021r.).

Od momentu powstania w 1953 roku, SSIFF osiągnął światową renomę i jest uznawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Producentów Filmowych (FIAPF) za "najwyższej kategorii festiwal filmów konkursowych". Festiwal zapewnia swoim uczestnikom wyjątkowe doświadczenia kinowe dzięki dużym ekranom i projekcji najwyższej jakości. Ubiegłoroczna impreza przyciągnęła prawie 2626 akredytowanych gości z branży, z których część uczestniczyła w niej online z powodu globalnej pandemii.

"Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy współpracować z Sharp/NEC w zakresie cyfrowych projektorów kinowych, a także z firmą Kelonik, która jest partnerem technicznym naszego festiwalu od ponad 35 lat" - powiedział José Luis Rebordinos, dyrektor SSIFF.

"Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián jest jednym z najlepszych wydarzeń branżowych tego typu, na równi z festiwalami w Cannes, Berlinie i Wenecji. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy wybrani jako dostawca cyfrowych projektorów kinowych. Wiem, że w czasie pandemii wielu osobom brakowało kina i jestem bardzo podekscytowany, że możemy współpracować z tak prestiżowym festiwalem, aby uczcić wspaniałą kinematografię" - podsumował Alain Chamaillard, Head of Cinema EMEA & CIS w Sharp NEC Display Solutions.

Aby dowiedzieć się więcej o Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastián, odwiedź stronę: https://www.sansebastianfestival.com/in/


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: