Baner Lucky Monday PR Events

Nowe projektory biznesowe z serii ME od Sharp/NEC

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek najnowsze modele projektorów biznesowych z serii NEC ME. Seria ta znana jest z doskonałej jakości obrazu, wydajności i niezawodności w małych salach konferencyjnych i klasach szkolnych. Nowe projektory to kompaktowe, ale wydajne narzędzia ze zintegrowanymi głośnikami 16W, kompatybilnością z HDMI i przyszłościowym przetwarzaniem sygnału wejściowego 4K@30 Hz. Charakteryzują się wyjątkową trwałością lampy – do 20 000 godzin bezproblemowej projekcji, co eliminuje wysiłek i koszty związane z wymianą lampy.

Nowe projektory NEC ME403U oraz NEC ME383W umożliwiają realizację szerokiej gamy scenariuszy zastosowań dzięki możliwości prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem wielu źródeł, wydajnej pracy w trybie dzielenia ekranu i funkcjom bezprzewodowym. Wielu użytkowników może bezproblemowo łączyć się i udostępniać treści bez konieczności przełączania kabli. Podobnie, duże powiększenia optyczne w obu najnowszych modelach, ułatwiają ich ustawienie w pomieszczeniu lub instalację na istniejącym uchwycie sufitowym.

Alistair Round, Product Manager Business Projectors w Sharp NEC Display Solutions Europe, powiedział: "Cieszymy się, że wprowadziliśmy na rynek dwa najnowsze projektory z serii NEC ME. Bazują one na funkcjonalnościach poprzednich modeli i są jeszcze bardziej kompaktowe, lekkie i przyszłościowe niż ich poprzednicy. Chcemy umożliwić użytkownikom współpracę w biurach i salach lekcyjnych z wykorzystaniem wszechstronności i mobilności naszych projektorów, tak aby mogli się w wygodny sposób dzielić swoimi pomysłami. Mogą to robić będąc spokojnymi, że koszty posiadania zostały zminimalizowane."

Podstawowe dane najnowszych modeli to m.in.:
- NEC ME403U - rozdzielczość WUXGA 1920 x 1200, jasność 4000 AL i 1,6-krotny zoom optyczny.
- NEC ME383W - rozdzielczość WXGA 1280 x 800, jasność 3800 AL i 1,7-krotny zoom optyczny.

Więcej informacji na temat projektorów biznesowych NEC ME403U, NEC ME383W oraz pozostałych modeli z rodziny Sharp/NEC można znaleźć na stronach internetowych:
https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-biznesowe/rp/ME403U.xhtml
https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-biznesowe/rp/ME383W.xhtml

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: