Baner Lucky Monday PR Events

Monitory wielkoformatowe NEC z serii P - do najbardziej wymagających zastosowań

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek piątą generację najlepszych w swojej klasie monitorów wielkoformatowych z serii P z nowymi ulepszeniami, przeznaczonych m.in. do pomieszczeń kontrolnych i innych zastosowań o znaczeniu krytycznym. Nowa linia produktów jest przeznaczona dla centrów dowodzenia i kontroli w takich branżach jak: transport, energetyka, obrona i produkcja, ale jest użyteczna również w zaawansowanych systemach informacji wizualnej i komunikacji korporacyjnej.

Seria NEC MultiSync® P wykorzystuje najnowocześniejszą technologię firmy Sharp/NEC, aby udoskonalić i ulepszyć popularne funkcje swojego poprzednika. Oferuje niezrównaną wyrazistość szczegółów i dokładność kolorów dzięki przetwarzaniu sygnału 8K, szerokiej palecie barw i zintegrowanemu silnikowi NEC SpectraView®, który balansuje wszystkie parametry obrazu. Najważniejszą zaletą pozostaje wysoka czytelność obrazu, niezależnie od natężenia oświetlenia w otoczeniu. Jasność na poziomie 700 cd/m? i filtr antyodblaskowy oznaczają, że obraz jest wyraźny nawet w jasnym świetle i bez rozpraszających refleksów.

Metalowa obudowa to kolejny przykład funkcjonalnej cechy, która stała się ważną zaletą sprzedażową w wielu sektorach. Nie tylko pomaga ona zapewnić ognioodporność, ale także sprawia, że smukły wyświetlacz jest wystarczająco wytrzymały, aby można go było używać w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Wytrzymałość ta jest cechą całej konstrukcji, dzięki czemu monitor wyróżnia się długą żywotnością. W połączeniu ze skalowalnymi opcjami obliczeniowymi, od modułowego SoC Raspberry Pi aż po Intel® Smart Display Module Computing, oraz dzięki różnorodności wejść, monitor umożliwia łatwe odtwarzanie dowolnych mediów.

"Nasze monitory NEC MultiSync® z serii P są przeznaczone do zastosowań, w których niezawodność 24/7 jest koniecznością" - powiedział Martin Lienau, Product Manager Large Format Displays w Sharp NEC Display Solutions Europe - "Jesteśmy dumni z tego, że klienci ufają długiej żywotności naszych produktów i ich dopasowanej do potrzeb wydajności we wszystkich zastosowaniach - od informacji wizualnej, przez pomieszczenia kontrolne, aż po linie produkcyjne. Inteligentne zarządzanie ciepłem i metalowa obudowa zastosowane w tej generacji nie tylko zapewniają niezawodność inwestycji. Sprawiają one, że użytkowanie w przestrzeniach publicznych jest bezpieczniejsze."

Nowe monitory wielkoformatowe dostępne są w rozmiarach 43", 49" i 55".
Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych monitorów wielkoformatowych NEC MultiSync® serii P, odwiedź stronę internetową 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: