Baner Lucky Monday PR Events

Nowa wersja Hiperwall 7.0 do pomieszczeń kontrolnych - partnerstwo Sharp NEC Display Solutions i Hiperwall

Sharp NEC Display Solutions Europe wraz z firmą Hiperwall, Inc., liderem w branży komercyjnych, sieciowych technologii wizualizacji stosowanych w ścianach wideo, wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania Hiperwall. Jako partner strategiczny, Sharp/NEC będzie oferował oprogramowanie Hiperwall w wersji 7.0 w swojej sieci partnerskiej z własnymi rozwiązaniami w zakresie monitorów, projekcji i ekranów wideo dvLED.

Hiperwall w wersji 7.0 jest kompletnym zestawem aplikacji do projektowania i obsługi dowolnych systemów wizualnych, takich jak: ekrany LED lub ściany wideo, umożliwiającym podejmowanie decyzji w oparciu o gromadzone informacje. Hiperwall w wersji 7.0 zapewnia synchronizację pomiędzy wieloma ekranami LED, dostarczanie kontentu w czasie rzeczywistym oraz jeszcze lepszą skalowalność.

Wśród nowych funkcji Hiperwall 7.0 znajdują się m.in.:

  • Możliwość integracji Hiperwall z systemem zarządzania kamerami wideo (VMS)
  • HiperView Quantum: dodaje sprzętową synchronizację ekranów dvLED, wspieraną również przez nową funkcję SmartGrid z inteligentną, automatyczną siatką dopasowującą oraz możliwością wykonywania zrzutów ekranu ze źródła obrazu
  • Zaawansowane zarządzanie źródłami: umożliwia dodawanie większej liczby źródeł i usprawnia zarządzanie nimi. Nowa zakładka Source w HiperControler dodaje również więcej możliwości zdalnej kontroli dostępu i wykorzystania źródeł danych
  • Ciągłe dostarczanie treści, bezproblemowa redundancja: HiperController dodaje synchronizację w tle do kontrolerów HiperView i FailSafe.

Nowa wersja oprogramowania wnosi większą wartość dla klientów z sektora control room, ale także dla wszelkich zadań analitycznych łączących różne źródła danych w czasie rzeczywistym. Eksplozja danych spowodowana przez Internet Rzeczy oraz dalsza dystrybucja korporacyjnych zasobów IT sprawiły, że rozwiązania wykorzystujące ściany wideo stały się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Potrzeba wizualizacji i zarządzania danymi z wielu źródeł może wystąpić w dowolnym miejscu i czasie, a osoby podejmujące decyzje muszą mieć nadzór nad nimi wszystkimi.

Dlatego firmy Sharp/NEC i Hiperwall oferują jeden inteligentny system, łączący wszystkie funkcje sterowania procesami. Dzięki temu osoby podejmujące decyzje mają kompleksowy przegląd danych w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie Hiperwall do zarządzania treścią oferuje najwyższą niezawodność operacyjną i elastyczność. Połączenie możliwości i elastyczności oprogramowania Hiperwall z jakością rozwiązań i doświadczeniem firmy Sharp/NEC daje teraz klientom prezentację danych i dokładność, których potrzebują, aby podejmować skuteczne decyzje.

"Jak pokazały wyzwania COVID-19, tempo zmian w naszym cyfrowym świecie jest coraz szybsze" - powiedział Thorsten Wilm, Manager Software Solutions and Future Technologies w Sharp NEC Display Solutions Europe. "Sprawność, a jednocześnie zdolność do szybkiej adaptacji w przypadku wystąpienia zmian jest kluczem do utrzymania wydajności procesów i obniżenia kosztów operacyjnych".

"Dlatego właśnie nowa wersja Hiperwall da wiele korzyści naszym partnerom i klientom. Nasza oferta Hiperwall zapewnia możliwość skalowania w górę i w dół, a także dodawanie nieograniczonej liczby źródeł danych i wyjść wizualnych w miarę zmieniających się wymagań w pomieszczeniach kontrolnych. Co więcej, odbywa się to przy minimalnych kosztach i zakłóceniach, co jest kluczowe dla utrzymania elastyczności i sprawności 24/7."
Aby uzyskać więcej informacji na temat Hiperwall w wersji 7.0 lub rozwiązań Sharp/NEC w zakresie ścian wideo i pomieszczeń kontrolnych, odwiedź naszą stronę internetową.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: