Baner Lucky Monday PR Events

Współpraca NEC Display Solutions i BrightSign - zintegrowane rozwiązanie Digital Signage

Współpraca NEC Display Solutions i BrightSign, LLC® przyniosła stworzenie linii monitorów wielkoformatowych ze zintegrowanymi funkcjami Digital Sigange. W rezultacie pełna gama wielkoformatowych monitorów NEC z serii MultiSync V jest teraz dostępna z dołączonym odtwarzaczem multimedialnym Digital Signage firmy BrightSign, zgodnym ze standardem OPS.

"W czasach, gdy biznes próbuje wychodzić z pandemii, Digital Signage odgrywa kluczową rolę w powitaniu powracających klientów i pracowników za pomocą informacji i ważnych treści cyfrowych" - powiedział Nils Karsten, Strategic Alliance Manager w NEC Display Solutions. "Integracja odtwarzacza multimedialnego OPS firmy BrightSign jest idealnym uzupełnieniem naszych monitorów wielkoformatowych z serii V i teraz wspólnie możemy dostarczać kompleksowe, wiodące w branży i bardzo niezawodne rozwiązanie Digital Signage".

Połączenie rozwiązań NEC i BrightSign umożliwia dostarczanie odpowiednich, ukierunkowanych treści cyfrowych w zakresie informacji, rozrywki, pomocy lub inspirowania odbiorców w sklepach detalicznych, muzeach, restauracjach szybkiej obsługi, środowiskach korporacyjnych i innych miejscach publicznych. Integracja odtwarzacza multimedialnego z monitorem nie tylko pozwala zaoszczędzić na początkowej inwestycji w sprzęt, ale także usprawnia instalację, eliminując konieczność stosowania dodatkowych kabli i osobnych odtwarzaczy multimedialnych.

"NEC Display Solutions od lat jest świetnym partnerem, a z naszej najnowszej współpracy jesteśmy wyjątkowo zadowoleni", powiedział Jeff Hastings, CEO w BrightSign. "Dodanie naszego odtwarzacza multimedialnego OPS daje klientom wielkie możliwości przy każdym formacie obrazu, szczególnie w przypadku wdrożeń, w których priorytetem jest minimalizacja okablowania zewnętrznego i zintegrowany osprzęt".

NEC zintegrował odtwarzacz multimedialny BrightSign OPS z pełną gamą modeli monitorów z serii MultiSync V, z których wszystkie oferują jasność 500 cd/m? i antyodblaskową powłokę ekranu w celu zapewnienia doskonałej widoczności w typowych warunkach oświetleniowych. Nowoczesne wzornictwo monitorów idealnie pasuje do każdego zastosowania i środowiska.

Dołączenie odtwarzacza multimedialnego Digital Signage BrightSign HO523 eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kabli i zapewnia pełną integrację z infrastrukturą BrightSign, która obejmuje dostęp do ponad 20 dostawców CMS za pomocą usługi w chmurze Control Cloud firmy BrightSign, dostępnej poprzez BSN cloud. Zaktualizowany system operacyjny BrightSign 8.0 i wydajny silnik wideo umożliwiają obsługę standardu H.265/H.264, zapewniają sprzętową akcelerację obsługi HTML i umożliwiają skalowanie do rozdzielczości 4K.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnej oferty innowacyjnych monitorów NEC Display Solutions, odwiedź dedykowane strony produktowe. Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnego portfolio produktów Digital Signage firmy BrightSign, odwiedź stronę http://www.brightsign.biz/.


Dołącz do naw na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami NEC Display Solutions w regionie EMEA.


Dodatkowych informacji udzielają:


Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: