Baner Lucky Monday PR Events

NEC - Stefanie Corinth mianowana na stanowisko Senior Vice President of Sales EMEA

NEC Display Solutions Europe mianował Stefanie Corinth na stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. Sprzedaży w regionie EMEA. Tym samym firma wzmacnia swoje zorientowane na klienta, wertykalne podejście do sprzedaży.

Stefanie Corinth w NEC pracuje już od 18 lat i awansowała z pozycji Starszego Wiceprezesa ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu. Nowa Wiceprezes będzie również zarządzała regionem D/A/CH jako p.o. Dyrektora Generalnego D/A/CH.

Na swoim nowym stanowisku Stefanie Corinth będzie kierowała istniejącymi zespołami NEC ds. sprzedaży w regionie EMEA, w tym Channel- i Corporate Sales oraz będzie nadzorowała nowe, kluczowe segmenty biznesowe zdefiniowane jako strategiczne dla firmy.

NEC po raz kolejny podkreśla swoje zaangażowanie na rzecz klientów, koncentrując wertykalnie strukturę sprzedaży. Każdy zespół łączy wysoką jakość sprzedaży z wiedzą techniczną, aby dogłębnie zrozumieć konkretne potrzeby klientów oraz kontekst danego segmentu rynku. Nowe zespoły sprzedaży będą podlegały bezpośrednio Stefanie.

Stefanie Corinth ma duże doświadczenie w sprzedaży i marketingu, zarządzaniu zespołami i opracowywaniu strategii w regionie EMEA. Dołączyła do NEC w 2002 roku jako Kierownik Sprzedaży NEC - Mitsubishi w Niemczech. Od tego czasu pełniła liczne funkcje: od Dyrektora Sprzedaży monitorów LCD na Europę Środkową po Dyrektora Sprzedaży monitorów LCD, projektorów i rozwiązań dla kina cyfrowego na Europę Środkową.

Wcześniej Stefanie Corinth zajmowała różne stanowiska sprzedażowe w sektorze rozwiązań software’owych, a następnie kierowała działami sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią w firmach Sony i Nokia. Jest doświadczonym liderem, a jej głos liczy się w branży cyfrowych rozwiązań dedykowanych do wyświetlania obrazu.

Bernd Eberhardt, prezes i CEO NEC Display Solutions Europe, oprócz swoich obecnych obowiązków będzie pełnił funkcję Starszego Prezesa ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu. Tak skomentował: "Cieszymy się, że możemy mianować Stefanie na to bardzo ważne i wymagające stanowisko sprzedażowe. Stefanie łączy niezwykle wysoki poziom wiedzy o produktach z dogłębnym doświadczeniem w branży AV/IT w regionie EMEA. Jestem przekonany, że poprowadzi nasze zespoły sprzedażowe od sukcesu do jeszcze większego sukcesu".

Stefanie Corinth, nowo mianowana Starsza Wiceprezes ds. Sprzedaży w regionie EMEA, powiedziała: "To bardzo trudny czas dla naszych klientów, ale właśnie po to tu jesteśmy, żeby ich wspierać. Nasze zreorganizowane zespoły sprzedażowe zostały zbudowane od podstaw tak, aby naprawdę zrozumieć naszych klientów i ich problemy oraz by móc im doradzać w zakresie ukierunkowanych rozwiązań, które będą odpowiadały ich potrzebom". Bardzo się cieszę na tę podróż."
Śledź nas na Twitterze pod adresem @NEC_Display_EU, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami NEC Display Solutions w regionie EMEA.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: