Baner Lucky Monday PR Events

NEC PA804UL i PA1004UL - nowa klasa cichych projektorów laserowych

NEC Display Solutions poinformował, że projektory laserowe nowej generacji - PA804UL i PA1004UL są już dostępne w sprzedaży na rynku europejskim. Wydarzenie zapowiadane w lutym na targach ISE oznacza, że sale konferencyjne, lekcyjne, wykładowe oraz muzealne w Europie mogą już teraz czerpać korzyści płynące z zastosowania cichych projektorów wyświetlających doskonałej jakości obraz.

Unikalna dla NEC, opatentowana bezfiltrowa technologia LCD sprawia, że nie ma potrzeby wymiany filtrów ani lamp. Projektory z serii PA wyróżniają się niskim całkowitym kosztem posiadania i mogą pracować nawet do 20 000 godzin bez konieczności ich serwisowania.

Oprócz wysokiej niezawodności, projektory PA804UL i PA1004UL zapewniają niezwykłą jakość obrazu z doskonałą, długotrwałą wydajnością kolorystyczną LCD. Wysoka jasność, rozdzielczość WUXGA i żywe nasycenie kolorów umożliwiają wyraźne wyświetlanie treści nawet w jasnych pomieszczeniach. Starannie skalibrowane zakresy bieli sprawiają, że kolory są wyraziste, a biele wyglądają doskonale.

Jak wszystkie produkty NEC, także i nowe projektory wyróżniają się pod względem technicznym. Ich całkowicie uszczelnione mechanizmy optyczne są chronione przed kurzem i zewnętrznymi zanieczyszczeniami, zapewniając długotrwałą, najwyższą jakość obrazu. Sam mechanizm pracuje tak cicho, że łatwo zapomnieć, że projektor jest w ogóle włączony. Co istotne dla obecnych posiadaczy projektorów z serii PA, przejście na nową linię produktów jest proste dzięki ich kompatybilności z mechanicznymi obiektywami PA.

"Nasze nowe projektory laserowe to rozwiązanie konferencyjne, którego ludzie szukali" - powiedział Gerd Kaiser, Senior Project Manager w NEC Display Solutions Europe. "Jeśli prowadzisz prezentację, której stawka jest wysoka, pragniesz skupić się wyłącznie na niej. Projektor powinien być narzędziem komunikacji, a nie tematem dyskusji. Dzięki doskonałej jakości obrazu i cichej pracy, nowe projektory sprawią, że twój przekaz dotrze do celu bez rozpraszania uwagi".


Więcej informacji na temat nowych projektorów PA804UL i PA1004UL można znaleźć na stronach:

https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-laserowe/rp/PA804UL.xhtml
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-laserowe/rp/PA1004UL.xhtml

Obserwuj nas na Twitterze pod adresem @NEC_Display_EU, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami NEC Display Solutions w regionie EMEA.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: