Baner Lucky Monday PR Events

Innowacyjne monitory wielkoformatowe NEC MESSAGE po raz pierwszy na targach ISE 2020

NEC Display Solutions Europe wprowadza zupełnie nową rodzinę monitorów wielkoformatowych najnowszej generacji MESSAGE. W jej skład wchodzą trzy serie: MESSAGE Essential (ME), MESSAGE (M) oraz MESSAGE Advanced (MA). Te nowe modele zapewniają pełną elastyczność, łatwość obsługi i obszerny zestaw funkcji, zarówno do podstawowych, jak i profesjonalnych zastosowań Digital Signage w handlu detalicznym i korporacjach.

 

Klienci poszukują dzisiaj rozwiązań Digital Signage, które oferują większą elastyczność, łatwiejszą kontrolę i płynną integrację. Seria MESSAGE zapewnia to dzięki nowoczesnemu wzornictwu, które pasuje do każdego środowiska handlowego i korporacyjnego. Zarówno seria M, jak i MA mają najlepszą w swojej klasie czytelność obrazu, nawet przy wysokim natężeniu oświetlenia w otoczeniu. Ponadto seria MA oferuje wysoką wierność odwzorowania barw, co czyni ją idealną do zastosowań, w których kolor odgrywa kluczową rolę oraz dla organizacji poszukujących spójnej identyfikacji wizualnej.

Modułowa konstrukcja nowej serii, z gniazdem modułów komputerowych Raspberry Pi oraz Intel® SDM, gwarantuje gotowość także na przyszłe potrzeby i wymagania danej instalacji Digital Signage. Nowa linia monitorów będzie obsługiwać moduł komputerowy Raspberry Pi 4, wyposażony w najnowszej generacji czterordzeniowy procesor SoC firmy Broadcom o zwiększonej wydajności obliczeniowej i obsłudze wideo 4K.

W połączeniu z nowym odtwarzaczem NEC MediaPlayer, klienci będą mogli dodatkowo skorzystać z łatwego w instalacji i personalizacji, intuicyjnego rozwiązania Digital Signage plug and play.

Monitory z serii MESSAGE, stanowiące część DNA firmy NEC, są wyposażone w inteligentny, wbudowany system chłodzenia i wysokiej jakości metalową tylną pokrywę, co zwiększa ich trwałość i wydajność. Ponadto technologia high haze gwarantuje doskonałą widoczność ekranu, nawet przy jasnym oświetleniu.

Erik Elbert, Product Manager Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe, powiedział: "W reklamie i rozrywce istotne jest to, aby treści i informacje były przekazywane potencjalnym nabywcom i klientom w najlepszy możliwy sposób. Dlatego z przyjemnością zaprezentujemy naszą nową generację monitorów wielkoformatowych na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest ISE 2020. Nowa seria monitorów MESSAGE zapewni funkcjonalność i niezawodność w każdym momencie. Chodzi o to, by każdemu umożliwić podzielenie się jego przekazem we własny sposób".

Monitory z serii ME zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2020r., seria M w październiku 2020r., a zaawansowane monitory z serii MA pojawią się w sprzedaży na początku 2021 roku.

Po raz pierwszy monitory z serii MESSAGE zostaną zaprezentowane na targach ISE w Amsterdamie na stoisku NEC Display Solutions 5-R20.

Obserwuj nas na Twitterze na @NEC_Display_EU, aby być na bieżąco ze wszystkimi
informacjami NEC Display Solutions w regionie EMEA. Aby poznać najnowsze wydarzenia z
ISE, śledź hashtag #ISE2020

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: