Baner Lucky Monday PR Events

Nowy projektor laserowy NEC PX2000UL na ISE 2020

NEC Display Solutions wprowadza na rynek swój nowy projektor laserowy PX2000UL, który zostanie zaprezentowany podczas zbliżających się targów Integrated Systems Europe w Amsterdamie (11-14 lutego br.) PX2000UL to pierwszy projektor NEC, w którym zastosowano jednochipową technologię laserową DLP o jasności 20 000 lumenów, zapewniającą wyjątkową wydajność.

Dzięki strumieniowi światła wyjściowego na poziomie 20 000 lumenów i kontrastowi 10000:1, projektor PX2000UL jest idealnym, budżetowym rozwiązaniem projekcyjnym dla handlu detalicznego, edukacji, transportu, muzeów i parków rozrywki. Gwarantuje najwyższej jakości odwzorowanie barw dzięki szczelnie zamkniętemu układowi optycznemu, co zapewnia emisję światła pozbawioną drobinek pyłu.

Zastosowanie dodatkowego czerwonego lasera umożliwia uzyskanie przez PX2000UL intensywniejszych kolorów, niż było to dotychczas możliwe w przypadku jednochipowych projektorów DLP.

Projektor działa bez filtrów i jest chłodzony cieczą. Ponadto PX2000UL pracuje przy niskim poziomie hałasu generowanego przez wentylator (43/45 dB) i waży tylko 54 kg, co zapewnia łatwą obsługę i elastyczne przystosowanie do różnych zastosowań.

Od czerwca 2020 roku projektor PX2000UL będzie obsługiwany przez asystenta konfiguracji ProAssist - aplikację, która umożliwia szybszą i bezproblemową instalację. Narzędzie ProAssist obsługuje wiele konfiguracji projektorów sieciowych ze wszystkimi profesjonalnymi możliwościami, w tym regulacją obiektywu i geometrii, blendingiem, jednorodnością kolorów oraz balansem bieli.

Gerd Kaiser, Senior Product Manager Large Venue and Digital Cinema Projection w NEC Display Solutions Europe, powiedział: "Wiele organizacji zmaga się z problemem uzyskania krystalicznie czystego obrazu i wysokiej jakości kolorów w zakurzonych pomieszczeniach, wystawionych na działanie zewnętrznego oświetlenia. Dlatego z przyjemnością prezentujemy projektor PX2000UL, który wykorzystuje najnowszą technologię laserową, aby zagwarantować jak najbardziej realistyczny obraz i bogatą gamę kolorów przy niespotykanej wcześniej mocy światła. Zapewnia to jeszcze łatwiejszą obsługę, mniej czynności serwisowych i niższe koszty."

Projektor laserowy NEC PX2000UL będzie dostępny od marca tego roku.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź NEC na targach ISE na stoisku 5-R20 w hali 5 lub klikając w ten link 

https://www.nec-display-solutions.com/p/ise/en/nec.xhtml?fbclid=IwAR2uVgfaj9z-AxzTfNzfGBAq4XIIIZduwb59mp-yhIKWIvw4-B3TIAJXLkM#boothtour

Obserwuj nas na Twitterze na @NEC_Display_EU, aby być na bieżąco ze wszystkimi
informacjami NEC Display Solutions w regionie EMEA. Aby poznać najnowsze wydarzenia z
ISE, śledź hashtag #ISE2020


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: