Baner Lucky Monday PR Events

NEC P605UL - ultracichy, wydajny projektor laserowy

NEC Display Solutions rozszerza swoją serię praktycznie bezgłośnych projektorów laserowych o model NEC P605UL - nowy, najcichszy dotychczas projektor w portfolio firmy. Urządzenie pracuje emitując szum na poziomie zaledwie 19dB w trybie ekonomicznym - to ciszej od tykania zegarka.

Zaprojektowany z myślą o większych powierzchniach i jaśniejszych przestrzeniach, projektor P605UL oferuje najwyższej jakości projekcję o jasności 6000 ANSI, zapewniając doskonałą widoczność nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Poza praktycznie bezgłośną pracą, P605UL wyróżnia się całkowicie bezobsługowym działaniem dzięki bezfiltrowemu, szczelnemu mechanizmowi optycznemu, co oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się 20000 godzinami pracy dzięki laserowemu źródłu światła. P605UL jest faktycznie projektorem typu "instaluj i zapomnij", który nie wymaga wymiany lamp ani filtrów, a co więcej, zużywa zaledwie 357W energii w normalnym trybie pracy, zapewniając niskie koszty eksploatacji przez cały okres użytkowania.


P605UL jest w pełni przyszłościowym rozwiązaniem, oferując przetwarzanie sygnału wejściowego 4K@30Hz, wszechstronną łączność i obsługę rozdzielczości WUXGA dla najwyższej jakości obrazu – i to bez przeszkadzającego szumu wentylatora. P605UL posiada również opcjonalne Wi-Fi oraz wbudowaną funkcję MultiPresenter, umożliwiającą bezprzewodową prezentację i udostępnianie ekranu. Ponadto, projektor należy do 2 Grupy Ryzyka, co pozwala obniżyć koszty instalacji poprzez brak konieczności stosowania dodatkowych środków ostrożności i zabezpieczeń.

Nowy projektor idealnie nadaje się do szerokiego spektrum zastosowań: od sal konferencyjnych, lekcyjnych i wykładowych, po duże obiekty i Digital Signage w handlu.

"Prezentacje wymagają skupienia uwagi publiczności, ale praca z tradycyjnym sprzętem projekcyjnym może okazać się utrudnieniem dla koncentracji", powiedział Alistair Round, Product Manager Commercial Display Solutions w NEC Display Solutions Europe. "Odbiorcy muszą siedzieć w zaciemnionych pomieszczeniach, starając się nie zwracać uwagi na odgłos generowany przez wentylatory, który odciąga uwagę od prezentacji. Dlatego też NEC opracował najnowszą generację urządzeń projekcyjnych, aby wyeliminować praktycznie cały hałas, a przy tym nie godząc się na kompromis kosztem jakości obrazu".

"W zeszłym roku zaprezentowaliśmy P525UL, najcichszy na świecie projektor laserowy. Bazując na jego udanej konstrukcji, projektor P605UL charakteryzuje się jeszcze większą jasnością i jeszcze niższym poziomem szumu, a jednocześnie zapewnia lepsze kolory i rozdzielczość obrazu. Dzięki bezobsługowej pracy osiągniętej poprzez innowacyjny, bezfiltrowy, szczelnie zamknięty mechanizm optyczny, niskiemu zużyciu energii i łatwej obsłudze plug-and-play, P605UL jest najlepszym rozwiązaniem prezentacyjnym dla każdej organizacji."

Nowy projektor P605UL jest już dostępny na polskim rynku. W celu uzyskania informacji, prezentacji lub zamówienia urządzenia do testów, prosimy o kontakt z biurem prasowym.

Więcej informacji o projektorze laserowym NEC P605UL można znaleźć na stronie: https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-laserowe/rp/P605UL.xhtml

Dodatkowych informacji udzielają:


Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku,  YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 


Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2019 NEC Corporation.

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: