Baner Lucky Monday PR Events

Monitory NEC do Digital Signage z nowej serii E

NEC Display Solutions zaprezentował najnowszą generację profesjonalnych monitorów wielkoformatowych UHD z serii E. Nowe modele zaprojektowano z myślą o użytkownikach, którzy oczekują prostoty i dobrej wydajności w konkurencyjnej cenie. Monitory te są idealne do szerokiego spektrum zastosowań, poczynając od sal konferencyjnych, po sklepy, hotelarstwo aż po branżę rozrywkową.

Nowa seria posiada zintegrowany MediaPlayer do odtwarzania natywnych treści UHD, interfejs USB 10W do zasilania urządzeń zewnętrznych, takich jak komputer Raspberry Pi, a także funkcję harmonogramu odtwarzania, która umożliwia użytkownikom programowanie automatycznego odtwarzania kontentu.

Podobnie jak poprzednie generacje, także nowa seria E jest dostępna w rozmiarach 32" FullHD oraz 43", 50'', 55" i 65 cali w rozdzielczości UHD, co ułatwia znalezienie odpowiedniego modelu do konkretnego zastosowania. Ponadto każde urządzenie może być monitorowane i sterowane za pomocą darmowego oprogramowania NEC NaViSet Administrator 2, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo zidentyfikować i usunąć potencjalne problemy, zanim staną się zauważalne dla odbiorców.

Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, wysokiej rozdzielczości i szerokiemu wyborowi wejść sygnałowych, monitory z serii E o funkcjonalności "plug-and-play" doskonale nadają się do Digital Signage w mniejszych placówkach handlowych, szpitalach, niewielkich muzeach i innych miejscach publicznych, a także podczas spotkań i konferencji w małych i średnich przedsiębiorstwach.

"Technologia cyfrowa szybko staje się domyślnym formatem udostępniania informacji, w tym reklamy, ale profesjonalne monitory zazwyczaj były poza możliwościami budżetowymi mniejszych organizacji" - powiedział Erik Elbert, Product Manager for Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe. "Nasze monitory wielkoformatowe z serii E zostały stworzone, aby przełamać ten „cyfrowy podział” i zapewnić każdej organizacji dostęp do wysokiej jakości monitorów ze zintegrowanym odtwarzaniem multimediów."

Nowe monitory wielkoformatowe NEC z serii E zostały zaprezentowane na ISE 2019 w Amsterdamie i są już dostępne na polskim rynku.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: