Baner Lucky Monday PR Events

Nowe rozwiązania LED Direct View od NEC

NEC Display Solutions znacząco poszerza swoją ofertę rozwiązań LED Direct View (dvLED) do Digital Signage wewnątrz i na zewnątrz budynków, jak również do pomieszczeń konferencyjnych. Nowa oferta NEC dvLED obejmuje serie: FA2, LED Q, LED S oraz LED A.

 

NEC ma bogate tradycje związane z dvLED oraz wiele udanych instalacji znajdujących się w prestiżowych lokalizacjach. Nowe produkty w portfolio dvLED firmy, przeznaczone dla wielu różnych branż i zastosowań, są wynikiem współpracy NEC i firmy S[quadrat], pioniera branży LED, kupionego przez NEC w lutym 2018 roku.

Obie firmy oferują nowe rozwiązania dvLED, które zapewniają wysoką niezawodność i ciągłość pracy, stanowiąc przyszłościową inwestycję dla użytkowników. Rozszerzona oferta dvLED obejmuje następujące serie:

* Seria NEC FA2 (FinePitch Advanced) - panoramiczny format 16:9 modułów o niewielkiej odległości pomiędzy pikselami dla standardowej rozdzielczości z inteligentnymi, magnetycznymi kartami pikselowymi i pełnym dostępie serwisowym od frontu; łatwa instalacja dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami dla zasilania i danych

* Zestawy serii NEC FA2 - kompletne rozwiązanie dla standardowych ekranów o różnych rozmiarach i rozdzielczościach od HD do UHD. Zawierają moduły LED o małej plamce od 1.2mm, pozwalające na wyświetlanie treści wysokiej rozdzielczości i elastyczną instalację dzięki uchwytom ściennym lub wolnostojącemu statywowi. Na swoim stoisku na ISE 2019 NEC zaprezentował dwa modele: ekran HD 165” do Digital Signage o rozstawie pikseli 1.9mm oraz ekran HD 137” do spotkań i konferencji o wielkości piksela 1.5mm.


* Seria LED Q (Square) - łatwe w konfiguracji kwadratowe moduły ? metra, które podczas instalacji można elastycznie dopasować do potrzeb projektu. Seria Q oferuje łatwą instalację i konserwację, przez co jest idealnym rozwiązaniem w wielu zastosowaniach. Goście tegorocznych targów ISE 2019 obejrzeli imponującą instalację artystyczną stworzoną właśnie z wykorzystaniem modułów serii Q.

* Seria LED S (Slim) - zaprojektowana do zastosowań w witrynach sklepowych, jest doskonałym, niedrogim rozwiązaniem dla handlu detalicznego. Na swoim stoisku na ISE 2019 firma NEC zaprezentowała ekran o rozmiarze pikseli 3.6mm do okna wystawowego sklepu, zbudowany w oparciu o serię S.

* Seria LED A (Poster) - wyjątkowo lekka i cienka konstrukcja do mobilnego Digital Signage i informacji wizualnej oraz jako alternatywa dla tradycyjnych roll-upów. Seria A oferuje funkcjonalność plug-and-play ze zintegrowanym odtwarzaczem multimedialnym. Na ISE 2019 można było zobaczyć taki poster w recepcji stoiska NEC.

"W lutym przypadła pierwsza rocznica zakupu przez NEC firmy S[quadrat], jednego z wiodących na świecie dostawców ekranów LED, a nasze nowe produkty odzwierciedlają bogate doświadczenie w tworzeniu nowych technologii, które będą miały znaczący wpływ na wiele branż na rynku - powiedział Andreas Brockschmidt, Senior Vice President Sales and Marketing w S[quadrat].

"Nasi klienci szukają sposobów, aby wywrzeć wrażenie na odbiorcach i skutecznie przekazywać komunikaty nawet w najjaśniejszych środowiskach wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno w handlu detalicznym, transporcie, jak i korporacjach. Nowe rozwiązania LED reprezentują wspólne wartości NEC i S[quadrat] w zakresie tworzenia doskonałej jakości produktów i łączenia ich z wysokim poziomem wsparcia i usług. Dzięki naszemu naciskowi na stosowanie komponentów najlepszej jakości i przestrzeganiu najsurowszych norm produkcyjnych, nasi klienci mogą być pewni, że ich inwestycja w technologię LED będzie trwała i przyszłościowa. "

Dodatkowych informacji udzielają:
Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku,  YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 


Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2019 NEC Corporation.

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: