Baner Lucky Monday PR Events

NEC na ISE 2019 - cyfrowa przyszłość w Digital Signage, korporacjach i wielkoformatowej wizualizacji

W dniu 5 lutego br. rozpoczęły się w Amsterdamie targi Integrated Systems Europe 2019, na których NEC Display Solutions prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu, dedykowane dla sektora Digital Signage oraz spotkań korporacyjnych i wizualizacji cyfrowej w dużych obiektach.

Tematem przewodnim NEC podczas tegorocznej edycji jest "Start Here" ponieważ firma pokazuje, w jaki sposób biznes może łatwo wykorzystać najnowsze technologie do stworzenia unikalnej komunikacji związanej z marką i usprawnić współpracę w zespołach.

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20) mają okazję zobaczyć obszerne portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu, w tym:

* Technologie Direct View LED (dvLED) do Digital Signage wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także do pomieszczeń konferencyjnych
* Szereg nowych rozwiązań do wyświetlania obrazu pod kątem różnych zastosowań w zakresie współpracy, takich jak: osobiste obszary robocze, pokoje spotkań oraz kreatywne ośrodki analityczne
* Nową wersję Hiperwall, elastycznego systemu zarządzania ścianami wideo opartego na IP - oferującą większą wygodę, taką jak uproszczone i skalowalne korzystanie z treści internetowych oraz łatwe dostosowanie do ekranów dvLED
* Nowy, prawie bezgłośny projektor laserowy o jasności 5000 ANSI lumenów, pozwalający wyeliminować szum rozpraszający uwagę podczas spotkań w salach konferencyjnych
* Wszechstronną ofertę wiodących na rynku projektorów instalacyjnych, które zapewniają wyjątkową jasność, doskonałą jakość obrazu i koloru, łatwość obsługi i niski całkowity koszt posiadania (TCO)
* Pierwszą prezentację nowych monitorów wielkoformatowych UHD z serii C, V i P
* Nowy profesjonalny monitor UHD z serii E, zapewniający łatwość obsługi i wysoką wydajność w szeregu różnych zastosowań, od sal konferencyjnych po sklepy, branżę hotelarsko-gastronomiczną i przemysł rozrywkowy
* Nowe monitory do ścian wideo z serii UN, które zapewniają równomierne odwzorowanie kolorów oraz szybszą i łatwiejszą instalację

Tegoroczne spotkanie będzie okazją do zaprezentowania technologii wyświetlania obrazu, które pozwalają użytkownikom na skuteczniejsze dotarcie do odbiorców, prowadzenie efektywniejszych spotkań, poprawę współpracy oraz wywarcie trwałego wrażenia na publiczności zgromadzonej w dużych obiektach. Technologie pogrupowano w trzech głównych obszarach: spotkania i współpraca, Digital Signage oraz duże obiekty.

Na stoisku NEC będzie można zobaczyć demonstracje rozwiązań do wyświetlania obrazu w warunkach odzwierciedlających rzeczywiste zastosowania, od pomieszczeń konferencyjnych po atrapę sklepu, aby w realistyczny sposób zaprezentować ich możliwości.

"Digial Signage wpływa na zmiany w praktycznie każdej dziedzinie, od handlu detalicznego i DooH po transport, branżę spożywczą oraz kino, a biznes jest zainteresowany sposobami, w jaki technologia może pomóc w lepszej obsłudze klienta, zwiększeniu możliwości uzyskania przychodów i efektywniejszej współpracy" - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

"Nasze tegoroczne hasło - "Start Here "- odzwierciedla podróż, jaką firmy przebywają w celu stworzenia przekonujących doświadczeń dla odbiorców. Dla nas monitory i projektory są tylko pierwszym krokiem w tej podróży: blisko współpracujemy z naszymi klientami, aby ich wspierać i pomagać im w pełnym wykorzystaniu możliwości technologii wyświetlania obrazu."

Podczas targów do dyspozycji gości jest dostępny zespół doświadczonych ekspertów NEC, którzy doradzają, jak wykorzystać urządzenia w różnych zastosowaniach i wskazują jakie wyzwania stoją przed branżą i jak je pokonać.

Na stronie www.nec-ise.com można umówić się na zwiedzanie stoiska, zarezerwować indywidualne spotkanie z ekspertem NEC, lub uzyskać więcej informacji dotyczących obecności NEC na ISE 2019.

Obserwuj nas na Twitterze na @NEC_Display_EU, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami NEC Display Solutions w regionie EMEA. Aby poznać najnowsze wydarzenia z ISE, śledź hashtag #ISE2019

Dołącz do nas na naszych kanałach społecznościowych: Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn i Google+.

Dodatkowych informacji udzielają:


Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku,  YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 


Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2019 NEC Corporation.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: