Baner Lucky Monday PR Events

NEC na ISE 2019 zaprezentuje przyszłość projekcji laserowej

Eksperci NEC przedstawią najnowsze projektory instalacyjne w każdej dostępnej technologii, a co więcej: niespotykanie ciche modele z serii P.

NEC Display Solutions zaprezentuje w lutym na targach ISE 2019 w Amsterdamie swoją szeroką ofertę wiodących w branży laserowych projektorów instalacyjnych, między innymi po raz pierwszy oficjalnie pokaże najcichszy projektor na rynku.

Goście odwiedzający stoisko NEC 5-R20 będą mogli zobaczyć projektory NEC do różnych zastosowań, poczynając od Digital Signage, poprzez spotkania i konferencje, aż po szkolnictwo wyższe i duże obiekty.

To obszerne portfolio akcentuje profesjonalizm firmy NEC w projektowaniu projektorów laserowych do dowolnego zastosowania, a wszystkie z nich zapewniają wyjątkową jasność, doskonałą jakość obrazu i koloru, łatwą obsługę i niski całkowity koszt posiadania (TCO).

Warto wspomnieć również o innowacyjnym interfejsie OPS Slot-in PC, który umożliwia użytkownikom wybór spośród szerokiej gamy wymiennych modułów komputerowych, zapewniając inteligentniejsze i łatwiejsze odtwarzanie multimediów bez konieczności stosowania dodatkowych kabli i urządzeń zewnętrznych. Projektory laserowe NEC to także szczelnie zamknięte źródło światła, umożliwiające stworzenie bezfiltrowej konstrukcji, co praktycznie znosi potrzebę konserwacji i zapewnia o wiele niższy całkowity koszt posiadania.

Dzięki stabilnemu źródłu światła, stałej jasności pomiędzy 5200 a 40000 lumenów w centralnym punkcie ekranu, a także dzięki niezmiennym kolorom przez cały okres użytkowania, projektory laserowe zapewniają komfortowe użytkowanie w każdych warunkach oświetleniowych.

NEC po raz pierwszy oficjalnie pokaże także najcichszy na świecie projektor P525UL do zastosowań konferencyjnych, który wyróżnia się wyjątkowo niskim poziomem generowanego hałasu, wynoszącym zaledwie 22dB w trybie Eco – to ciszej niż tykanie zegarka. Model P525UL doskonale nadaje się do kameralnych pomieszczeń, umożliwiając uczestnikom skoncentrowanie się na prezentacji bez rozpraszających odgłosów projektora. Dla większych pomieszczeń optymalny będzie model PX1005QL, który zapewnia doskonałą wizualizację bez widocznych pojedynczych pikseli, nawet z najbliższej odległości.

Instytucje szkolnictwa wyższego mogą wykorzystać zalety laserowych projektorów NEC, zaprojektowanych zgodnie z zasadą "zainstaluj i zapomnij". Instalacje wykonane na sufitach dużych sal wykładowych często wymagają ogromnego wysiłku, aby uzyskać do nich dostęp, ale dzięki projektorowi NEC z zamkniętym źródłem światła i bezfiltrowej konstrukcji, takie problemy należą już do przeszłości, a każdy projektor może pracować bezobsługowo nawet 20 000 godzin. Wszystkie projektory laserowe NEC o jasności do 10000 ANSI lumenów należą do grupy ryzyka 2, dzięki czemu nie wymagają podejmowania żadnych środków ostrożności, co dodatkowo obniża koszty instalacji i eksploatacji.

Dla dużych obiektów NEC przygotował swój flagowy projektor laserowy RB PH3501QL o bardzo wysokiej jasności 40000 lumenów w centralnym punkcie ekranu i realnej rozdzielczości 4K oraz szerokim gamucie barwnym - idealny do wielofunkcyjnych sal sportowych i widowiskowych, teatrów, muzeów i parków rozrywki.

"Niezależnie od docelowego zastosowania, NEC ma w ofercie idealny projektor dla potrzeb twojej organizacji" - powiedział Wolfgang Haunschild, Product Marketing Manager w NEC Display Solutions Europe. "Wszystkie nasze projektory laserowe nowej generacji są całkowicie przyszłościowe, a przetwarzanie sygnału wejściowego 4K UHD umożliwia obsługę najnowszych formatów. Ponadto nasze darmowe oprogramowanie NaViSet Administrator 2 zapewnia pełną kontrolę, dzięki czemu użytkownicy mogą identyfikować i rozwiązywać problemy, zanim staną się one zauważalne dla odbiorców ".

"Od lampy do lasera, od dużych obiektów po najmniejsze salki konferencyjne, oferta przygotowana przez NEC jest warta tego, aby odwiedzić nasze stoisko na ISE i zapoznać się z szerokim portfolio projektorów DLP i LCD, a także dowiedzieć się, który z nich będzie optymalny dla twojej organizacji" podsumował Haunschild.

Aby dowiedzieć się więcej na temat projektorów laserowych NEC, odwiedź stronę: https://www.nec-display-solutions.com/p/laser/en/home.xhtml

Dodatkowych informacji udzielają:
Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku,  YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html


Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2019 NEC Corporation.

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: