Baner Lucky Monday PR Events

Nowe projektory NEC - cichsze od tykającego zegarka

NEC Display Solutions wprowadza na rynek dwa nowe projektory laserowe, które są praktycznie bezgłośne. Projektory NEC P525UL i P525WL wyróżniają się bardzo niskim poziomem szumu wynoszącym zaledwie 22 dB, dzięki czemu nie zakłócają spotkań i prezentacji. Urządzenia te podczas pracy są cichsze od tykającego zegarka!

Projektory laserowe NEC P525UL oraz P252WL zapewniają doskonały obraz o jasności 5000 ANSI lumenów w rozdzielczościach WUXGA oraz WXGA, bez szumu typowego dla tradycyjnych urządzeń projekcyjnych.

Oprócz praktycznie bezgłośnego funkcjonowania, przetwarzanie sygnału wejściowego 4K@30Hz gwarantuje bardzo wyraźną rozdzielczość, a laserowe źródło światła zapewnia do 20 000 godzin bezobsługowej pracy. Ponadto optyczny laserowy mechanizm LCD jest całkowicie szczelny, co oznacza, że ??nie ma potrzeby wymiany lamp ani filtrów przez cały okres eksploatacji projektorów, zachowując przy tym doskonałą jasność kolorów bez kosztów serwisowania.

Najnowsze projektory NEC oferują wszechstronną łączność i opcjonalne Wi-Fi, zapewniając maksymalną elastyczność i oszczędność czasu, a wbudowana funkcja MultiPresenter umożliwia bezprzewodową prezentację i współdzielenie ekranu z maksymalnie 16 urządzeń jednocześnie. Nowe projektory laserowe są gotowe do pracy natychmiast po wyjęciu z pudełka, bez konieczności konfiguracji. Dodatkowo urządzenia należą do grupy ryzyka 2, dzięki czemu nie wymagają żadnych środków ostrożności, co przynosi oszczędności związane z kosztami instalacji i eksploatacji.

Użytkownicy odniosą korzyści również z niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 330W w trybie normalnym, co oszczędza nie tylko pieniądze, ale dodatkowo obniża całkowitą emisję dwutlenku węgla.

"Nasze nowe projektory P525WL i P525UL wyznaczają nowe standardy komfortu podczas spotkań i prezentacji, dzięki prawie bezgłośnej pracy" - powiedział Alistair Round, Product Manager Commercial Display Solutions w NEC Display Solutions Europe. - "Szum tradycyjnych projektorów może być natarczywy i rozpraszać uwagę odbiorców, przeszkadzając w skupieniu się na treściach wyświetlanych na ekranie. To szkodzi naszej koncentracji i współpracy zmuszając ludzi do podnoszenia głosu. Jako producent wiodącej na świecie technologii wyświetlania nie tylko skupiamy się na obrazie, ale stale zastanawiamy się, jak szerzej możemy poprawić korzystanie z naszych urządzeń"

"Nowe projektory NEC są doskonałym przykładem tego podejścia, zapewniając ciszę podczas spotkań i umożliwiając zespołom skuteczniejszą współpracę oraz dzielenie się pomysłami. Dzięki modelom P525WL i P525UL prezentacja treści jest tak dobra i cicha, jak nigdy dotąd."- podsumował Alistair.

Nowy projektor NEC P525UL będzie dostępny w styczniu 2019 roku, a P525WL pojawi się w marcu 2019 roku. W celu umówienia się na prezentację lub otrzymania urządzenia do testów, prosimy o kontakt z biurem prasowym NEC.

Więcej informacji o nowych projektorach laserowych NEC P525 można znaleźć na stronach:

NEC P525UL: https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-laserowe/rp/P525UL.xhtml

NEC P525WL: https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-laserowe/rp/P525WL.xhtml

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: