Baner Lucky Monday PR Events

NEC MultiSync® P754Q - nowy, zaawansowany wielkoformatowy monitor z ekranem 75”

NEC Display Solutions wprowadza na rynek 75-calowy monitor P754Q z rozdzielczością UHD z zaawansowanej serii NEC MultiSync® P, zaprojektowanej do pracy ciągłej w najbardziej wymagających środowiskach. Monitor dedykowany jest m.in. do systemów DOOH, pomieszczeń kontrolnych, centrów transportowych, handlu i wielu innych zastosowań.

 

Modułowy, skalowalny monitor NEC MultiSync® P754Q zapewnia doskonałą czytelność w jasnym otoczeniu, wysoką jasność 650cd/m2 i antyrefleksyjną powłokę ekranu.

Ekran o przekątnej 75 cali gwarantuje najwyższą jakość obrazu bez widocznych pojedynczych pikseli i jest idealny dla wielu zastosowań w różnych branżach, poczynając od Digital Signage, poprzez informację pasażerską na lotniskach i dworcach, aż po sektor handlowy. Ponadto jego wierne odwzorowanie barw sprawia, że doskonale sprawdzi się w mediach i postprodukcji, a olbrzymia powierzchnia wyświetlania, niezawodna praca w trybie 24/7 i bezobsługowe działanie czynią go wyjątkowo użytecznym w pomieszczeniach kontrolnych.

Podobnie jak pozostałe modele z serii P, również P754Q wyróżnia się doskonałym obrazem, z zaawansowanymi ustawieniami wszystkich istotnych parametrów wizualnych za pomocą silnika Spectraview – włącznie z jasnością, kolorem, krzywą gamma i jednorodnością – co pozwala uzyskać szczegółowe, naturalne i skutecznie przyciągające uwagę obrazy.

P754Q dysponuje także platformą Open Modular intelligence (OMi), która umożliwia bezproblemowe przełączanie się pomiędzy źródłem sygnału a ekranem, ułatwiając tworzenie efektywnych, przyszłościowych i dopasowanych do konkretnych potrzeb systemów Digital Signage. OMi pozwala użytkownikom na przesyłanie obrazu na ekran i zwiększenie możliwości monitora w ciągu kilku sekund poprzez integrację z jednym z modułów komputerowych NEC OPS Slot-in PC, modułów Raspberry Pi lub interfejsów sygnałowych do przesyłania treści i do obliczeń.

“Rozmiar i jakość obrazu są oczywiście głównymi czynnikami, jeżeli chodzi o systemy DOOH, ale wielu operatorów poszukuje również niezawodności i łatwości użytkowania” – powiedział Richard Wilks, Aviation Business Development Manager w NEC Display Solutions Europe.

“Centra transportowe, takie jak lotniska czy dworce kolejowe, działają przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, a monitory często są zainstalowane w trudno dostępnych miejscach. Koszty związane z wymianą uszkodzonego monitora są więc bardzo wysokie. Nie tylko pasażerowie doświadczają związanych z tym niewygód, ale także lotniska tracą cenne przychody z powodu braku powierzchni reklamowej oraz strat związanych z reputacją marki. W modelu P754Q połączyliśmy naszą wiedzę i fachowość, aby stworzyć monitor, który jest ultraniezawodny, ekonomiczny w działaniu i łatwy w obsłudze.

“Dzięki technologii zdalnego zarządzania NEC, użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze dzięki możliwości zarządzania swoimi urządzeniami z centralnej lokalizacji za pomocą oprogramowania NaViSet Administrator 2. Nasza koncepcja OMi sprawia, że mogą oni polegać na możliwościach odtwarzacza mediów, płynnie zintegrowanego z monitorem, co pozwala na natychmiastowe zwiększenie wydajności w przyszłości, jeżeli okaże się to konieczne.” – podsumował Wilks.

Użytkownicy, którzy chcą wyświetlać treści na zewnątrz budynków i w przestrzeniach półotwartych, mogą wybrać dla monitora P754Q obudowę o stopniu zabezpieczenia IP56. Mocne i odporne obudowy, dostępne jako wolnostojące totemy lub montowane na ścianie, chronią monitor przed wodą, pyłem, kradzieżą i wandalizmem. To uniwersalne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o wielu zastosowaniach i warunkach środowiskowych gwarantuje, że inwestycja w P754Q jest bezpieczna.


Wiecej informacji na temat nowego monitora wielkoformatowego NEC MultiSync® z serii P można uzyskac na dedykowanej stronie NEC Display Solutions:

https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/t/Monitory-wielkoformatowe/Monitory-Profesjonalne/rp/P754Q.xhtml
 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: