Baner Lucky Monday PR Events

Nowa seria MultiSync® C z rozdzielczością UHD od NEC

NEC Display Solutions wprowadza na rynek najnowsze monitory wielkoformatowe MultiSync® z serii C, przeznaczone do sal konferencyjnych i systemów Digital Signage. Seria NEC MultiSync® C to linia monitorów, które łączą nowoczesny design, jakość i niezawodność z niskim całkowitym kosztem posiadania w dłuższej perspektywie czasowej.

Monitory wielkoformatowe z serii C zostały stworzone z myślą o nowoczesnych biurach i przestrzeni handlowej z kontrolowanym natężeniem oświetlenia w otoczeniu, aby zapewnić wysoką rozdzielczość i poziom jasności wyświetlanych treści. Nowe modele będą dostępne w trzech rozmiarach: 75, 86 oraz 98 cali. Monitory zostały zaprojektowane w ultra-minimalistycznym stylu i mogą pracować zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Monitory posiadają matowy panel zapewniający najlepszą możliwą widoczność, a jednocześnie eliminujący odbicia światła. Jasność na poziomie do 350 cd/m2 gwarantuje wyraźny obraz oraz nasycone kolory.

Wszystkie modele z serii C są wyposażone w platformę NEC Open Modular Intelligence (OMi), która oferuje inteligentne, przyszłościowe i bezproblemowe połączenie źródła sygnału z monitorem. Technologia ta ułatwia instalację, użytkowanie i serwisowanie urządzeń, a także umożliwia szybką i prostą modernizację. Dzięki OMi monitory można bezproblemowo zintegrować z innymi urządzeniami NEC w standardzie Open Pluggable Specification (OPS), w tym z komputerami Slot-in PC, modułami Raspberry Pi, odtwarzaczami mediów lub interfejsami sygnałowymi do przesyłania treści.

Erik Elbert, Product Manager w NEC Display Solutions Europe powiedział: “Uważamy, że monitory powinny być częścią otoczenia nierzucającą się w oczy po wyłączeniu, ale całkowicie angażującą podczas użytkowania. Nowa seria MultiSync® C została zaprojektowana z myślą o biurach, salach konferencyjnych, a także systemach Digital Signage w handlu, gdzie użytkownicy oczekują skutecznie przyciągającego uwagę przekazu w połączeniu z łatwą i szybką konfiguracją oraz prostotą użytkowania. Ponadto funkcje, takie jak „wake up on connection” zapewniają większą efektywność podczas spotkań, bez konieczności czekania na to, aż monitor się włączy. W rezultacie prezenterzy mogą mieć pewność, że posiadają technologię, która nie zawiedzie ich podczas spotkań i konferencji, a właściciele mogą cieszyć się najwyższą niezawodnością i niskim kosztem posiadania przez cały okres użytkowania.”

Monitory NEC MultiSync® C751Q oraz NEC MultiSync® C861Q są już dostępne na polskim rynku, model 98-calowy pojawi się w sprzedaży w lipcu br.

Dodatkowych informacji udzielają:
Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku,  YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:  www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 


Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2017 NEC Corporation.

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: