Baner Lucky Monday PR Events

Magia kina - NEC Display Solutions na CineEurope 2018

NEC Display Solutions na targach CineEurope 2018 po raz kolejny zaprezentuje innowacyjne technologie cyfrowe do wyświetlania obrazu. Najnowsze rozwiązania dedykowane dla sektora kinowego, takie jak m.in.: projektory laserowe, ściany wideo, monitory dotykowe, czy cyfrowe rozwiązanie LED Direct View będzie można na żywo zobaczyć od 11 do 14 czerwca br. w Barcelonie.

Branża kinowa spotyka się obecnie z bezprecedensową konkurencją ze strony serwisów pokazujących filmy na żądanie oraz mediów streamingowych, dlatego intensywnie inwestuje i promuje się, aby pozostać w obrębie zainteresowań „pokolenia Netflixa”. Na CineEurope, NEC wraz z Beaver Group pokaże w jaki sposób kina mogą implementować najnowsze technologie w celu stworzenia wyjątkowego, angażującego, cyfrowego przekazu, który każdemu gościowi pozwoli odkryć prawdziwą magię kina.

NEC zaprezentuje szeroką gamę technologii dla branży kinowej, w tym najnowsze kinowe projektory laserowe RB, desktopowe oraz wielkoformatowe monitory dotykowe, ściany wideo i cyfrowe rozwiązanie LED Direct View.

Rozwiązania NEC można implementować od foyer poprzez salę kinową, aż do fasady budynku – na przykład umożliwiając kinomanom zamawianie biletów i przekąsek za pomocą ekranu dotykowego, oglądanie w foyer lub na sali kinowej zapowiedzi filmowych w wysokiej rozdzielczości podczas oczekiwania na właściwy film, a kończąc na wyświetlaniu treści na ścianach wideo, czy ekranach LED.

Najważniejsze produkty NEC na tegorocznych targach CineEurope to m.in.:

• NEC NC3541L - najnowszy projektor kinowy DLP z laserem RB, zgodny z DCI. Zapewnia szczegółową rozdzielczość 4K (4096 x 2160), możliwości 3D – to wszystko w przystępnej cenie i przy niskich kosztach użytkowania

• Wysokiej rozdzielczości ekrany LED Direct View zapewniające krystalicznie czysty obraz - idealne do odtwarzania zwiastunów filmowych i innych powiązanych treści

• 23 calowy monitor dotykowy NEC MultiSync® E232WMT, wyposażony w najnowszą 10-punktową technologię dotykową P-Cap - idealny np. do kupowania biletów, czy zamawiania przekąsek w foyer

• NEC MultiSync® X551UHD IGT - 55-calowy monitor dotykowy UHD przeznaczony do zastosowań w formie stołu interaktywnego

• Nowe monitory wielkoformatowe NEC MultiSync® z serii C i V – rozwiązania przeznaczone m.in. dla tzw. „cyfrowego plakatu”.

 


“Kina muszą stać się atrakcyjne dla nowego pokolenia ludzi, którzy oczekują cyfrowej komunikacji najwyższej jakości wszędzie tam, gdzie się znajdują” – powiedział Mark Kendall, Business Development Digital Cinema w NEC Display Solutions Europe – „Chodzenie do kina powinno być czymś dużo więcej, niż tylko oglądaniem filmu. Wykorzystanie cyfrowych technologii umożliwia kinom tworzenie spektakularnych wrażeń wizualnych, pozwalając na wywołanie u widza zachwytu, niezbędnego do przyciągnięcia do kin większej publiczności.”


W celu umówienia się na wizytę lub rozmowę, lub uzyskania większej ilości informacji o wizycie NEC na CineEurope należy skontaktować się z biurem prasowym.

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby pozostawać na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC w Europie. Najnowsze wydarzenia podczas targów CineEurope można obserwować pod hashtagami: #CineEurope2018 oraz #CineEurope

Dołącz do nas na naszych kanałach społecznościowych: Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn oraz Google+.

Dodatkowych informacji udzielają:


Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: