Baner Lucky Monday PR Events

Innowacyjne technologie i produkty NEC na ISE 2018

W dniu 6 lutego 2018 r. rozpoczęły się w Amsterdamie najbardziej prestiżowe targi Integrated Systems Europe, poświęcone najnowszym rozwiązaniom i produktom szeroko rozumianej branży audiowizualnej. NEC Display Solutions prezentuje na ISE 2018 szereg nowych technologii, które pozwolą firmom oraz instytucjom tworzyć profesjonalne przekazy wizualne Digital Signage, w korporacjach, czy na wielkich obiektach.

Podczas tegorocznej edycji imprezy NEC zaprezentuje swoje rozwiązania pod hasłem „Creating Endless Impressions”. Wśród nich będzie można znaleźć rozwiązania LED dla wielkich powierzchni, które umożliwiają użytkownikom tworzenie gigantycznych ścian wideo o wysokiej rozdzielczości do zastosowań reklamowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zostanie to zaprezentowane na imponującej ścianie wideo LED o powierzchni 24m2. Ponadto zostaną pokazane innowacyjne narzędzia do pracy grupowej, nowa linia super jasnych projektorów, opartych o technologię laserową RB oraz otwarta platforma modułowa NEC Open Modular Intelligence, umożliwiająca bezproblemową integrację kompatybilnych akcesoriów z monitorami (komputery, media playery, inne).

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20, Hala 5) mogą zobaczyć technologie wyświetlania obrazu w różnych rzeczywistych zastosowaniach. Są to m.in.: personalizowany, kontekstowy system Digital Signage, oprogramowanie Hiperwall – rozwiązanie idealne do pomieszczeń kontrolnych i analitycznych oraz wizualizacji Big Data (tym razem zaprezentowane w zastosowaniu konferencyjnym) oraz NEC InfinityBoard, rewolucyjne narzędzie do nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych.

Na stoisku NEC zaprezentowano m.in.:

* Nowe monitory wielkoformatowe z serii P oraz V w rozmiarach od 65” do 98” z funkcją HDR (High Dynamic Range), pozwalającą na wyświetlanie realistycznych obrazów w każdych warunkach oświetleniowych

* Produkty dvLED, włącznie z LiFT, TiLE oraz LED Poster do zastosowań w recepcjach, handlu, pomieszczeniach konferencyjnych i transporcie

* Nowe, o najwyższej jasności na świecie projektory laserowe RB z serii PH do projekcji w dużych obiektach

* Nowy projektor 4K UHD NEC PX1005QL


“W tym roku w NEC skupiamy się na pokazaniu światu, że cyfryzacja może służyć nie tylko do przekazywania informacji, ale również do tworzenia doświadczeń, które angażują, łączą i fascynują odbiorców w korporacjach, rozrywce, handlu i innych branżach. Goście odwiedzający ISE będą mogli zobaczyć na żywo instalacje prezentujące możliwości naszej technologii w realnych zastosowaniach.” - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

NEC organizuje zwiedzanie stoiska z przewodnikiem, podczas którego goście będą mogli m.in. zaprojektować rozwiązanie Digital Signage przyszłości, oparte na produktach NEC. Ponadto Adrian Cotterill, redaktor naczelny DailyDOOH i współzałożyciel Ministry of New Media będzie przeprowadzał wywiady z branżowymi ekspertami na stoisku NEC.

W celu umówienia spotkania prosimy o odwiedzenie dedykowanej strony internetowej  poświęconej obecności NEC na ISE lub skontaktowanie się z biurem prasowym.


Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie. Najnowsze wydarzenia podczas ISE można obserwować na żywo pod hashtagiem #ISE2018.

Dołącz do nas na naszych kanałach społecznościowych: Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn oraz Google+.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: