Baner Lucky Monday PR Events

NEC InfinityBoard już na polskim rynku

NEC Display Solutions poinformował, że rewolucyjne rozwiązanie InfinityBoard do pomieszczeń konferencyjnych jest już dostępne na polskim rynku. NEC InfinityBoard to wydajne i skalowalne rozwiązanie all-in-one do każdego pomieszczenia konferencyjnego, idealne podczas spotkań, prezentacji, burzy mózgów, czy wideokonferencji.

 

Firmy cały czas starają się zwiększać wydajność pracowników i ułatwiać współpracę pomiędzy odległymi zespołami. W związku z tym potrzebują narzędzi, łączących doskonałą jakość obrazu z najnowszymi aplikacjami do udostępniania, przeglądania i edytowania treści.

Rozwiązanie NEC InfinityBoard jest idealnym wyborem do pomieszczeń konferencyjnych, zapewniając obraz bez widocznych pikseli na ekranie UHD o rozmiarze od 65” do 84”, szerokokątną kamerę Huddly 120° do wideokonferencji, konferencyjne głośniki 40W oraz moduł komputerowy OPS Slot-in PC. Unikalną cechą InfinityBoard jest otwarta platforma softwarowo-hardwarowa oraz możliwość jednoczesnej, ciągłej kolaboracji różnych grup komunikujących się ze sobą z innych lokalizacji. Otwarta struktura systemu pozwala dowolnie zmieniać i modyfikować go pod kątem wymogów poszczególnych środowisk pracy (np. używanie własnego komunikatora, źródła sygnału, czy wymóg szyfrowania danych). Rozwiązanie NEC pozwala, szczególnie rynkom wrażliwym na ochronę danych osobowych, na interaktywną pracę z obrazem wyświetlanym w jednej lokalizacji, innej osobie znajdującej się w drugiej lokalizacji, a wszystko to dzieje się bez przesyłania danych z jednego urządzenia InfinityBoard do drugiego.

Modułowa konstrukcja bez problemu łączy się z Microsoft® Windows 10 IoT Enterprise. Opiera się na dotykowych monitorach NEC MultiSync® InGlass™ Touch o rozdzielczości UHD, zapewniając najlepszą w swojej klasie wydajność wizualną. NEC InfinityBoard jest w pełni konfigurowalne pod konkretne potrzeby użytkowników i posiada w zestawie pasywne rysiki. Rozwiązanie nadaje się do praktycznie każdego zastosowania i typu otoczenia.

NEC InfinityBoard zawiera także aplikację interaktywną Mosaic Hub do pracy grupowej w czasie rzeczywistym. Łączy wideo i głos z możliwością współpracy zespołów z różnych lokalizacji nad dokumentami, tekstem, obrazami i szkicami w tej samej przestrzeni roboczej. Mosaic zaprojektowano z myślą o monitorach wielkoformatowych i zdaniem NEC jest to najlepszy wybór do InfinityBoard.

“NEC InfinityBoard jest najwydajniejszym na rynku rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych i umożliwia firmom na całym świecie usprawnienie sposobu, w jaki tworzą, współpracują i komunikują się” - powiedziała Daniela Dexheimer, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe – „Dzięki NEC InfinityBoard pokonujemy niektóre z największych wyzwań stojących przed współczesnym biznesem, takie jak optymalizacja produktywności pracowników i umożliwienie zespołom efektywnej współpracy pomimo dzielących je odległości.”

“Wzrost globalizacji i elastyczna praca oznaczają, że instytucje oraz firmy różnych rozmiarów zmagają się ze wsparciem pracy zdalnej i współpracy pomiędzy wieloma lokalizacjami. Dlatego, w celu dostarczenia elastyczności, której firmy tak bardzo potrzebują stworzyliśmy NEC InfinityBoard” – kontynuuje Daniela – „Według Futuresource Consulting, ponad jedna piąta uczestników spotkań i konferencji pracuje zdalnie. Firmy więc potrzebują wszechstronnego narzędzia do konferencji oraz współpracy w celu zapewnienia pracownikom możliwości efektywnego działania, niezależnie od tego czy przebywają oni w tym samym pomieszczeniu, czy są oddaleni o tysiące kilometrów. Odebraliśmy pozytywne informacje zwrotne z rynków wybranych do testów i teraz z dumą możemy ogłosić dostępność NEC InfinityBoard na terenie całego obszaru EMEA.”

NEC InfinityBoard będzie częścią prezentacji NEC na targach ISE 2018. W celu umówienia się na pokaz lub uzyskania informacji na temat tego, jak NEC pomaga firmom pokonywać przeszkody związane ze współpracą i wydajnością pracowników, prosimy o kontakt z naszym biurem prasowym.

Więcej informacji o NEC InfinityBoard można znaleźć na stronie
https://www.nec-display-solutions.com/p/uk/en/Launch.xhtml?id=InfinityBoard 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.


O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2017 NEC Corporation.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: