Baner Lucky Monday PR Events

Najnowsza generacja projektorów NEC z serii P

NEC Display Solutions wprowadził na rynek trzy nowe profesjonalne projektory – P554U, P554W oraz P603X – przeznaczone szczególnie dla korporacji oraz rynku edukacyjnego. Modele nowej generacji gwarantują wysoką wydajność i niezawodność dzięki długiej żywotności lampy oraz opatentowanemu rozwiązaniu NEC chroniącemu wnętrze projektora przed pyłem.

Środowiska edukacyjne i biznesowe mają wysokie oczekiwania wobec projektorów, zwłaszcza pod kątem wydajności i niezawodności. Nie sprowadza się to tylko do tego, że odbiorcy wymagają obrazu o bardzo wysokiej jakości, ale także oczekują długiej żywotności sprzętu i niskich kosztów utrzymania.

Dzięki innowacyjnemu opatentowanemu rozwiązaniu NEC, chroniącemu mechanizm przed kurzem i długiej żywotności lampy, nowe projektory w pełni spełniają te potrzeby. Szerokokątny obiektyw z zoomem oraz funkcją przesunięcia obrazu w pionie i poziomie sprawia, że dostosowanie ustawień do istniejącego ekranu jest proste. Szeroki wybór najnowszych interfejsów zapewnia komfort na długi czas, stanowiąc elastyczne, przyszłościowe rozwiązanie. Nowa seria P oferuje ponadto bardzo wysoką jasność sięgającą 6000 ANSI Lumenów oraz żywe kolory wynikające z zastosowania technologii LCD, gwarantując czytelność prezentacji i wysoki kontrast obrazu.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe komentuje: “NEC stale pracuje nad udoskonalaniem naszych projektorów w celu dostosowania ich do rosnących potrzeb klientów. Wraz z nowymi projektorami z serii P opracowaliśmy trwałe rozwiązanie z lampą o długiej żywotności oraz długimi odstępami czasowymi pomiędzy wymianami filtra, co pozwala obniżyć koszty utrzymania. Nowa linia jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu oraz instytucji edukacyjnych, wymagających wysokiej niezawodności.”

Nowe projektory z serii P są również optymalnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcieliby wymienić posiadany sprzęt na taki, który będzie spełniał najnowsze standardy, ale równocześnie pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z instalacją, zamiast tego wykorzystując istniejące uchwyty montażowe.

Więcej informacji o nowych projektorach z serii P można znaleźć na stronach:
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/P554U.xhtml 
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/P554W.xhtml 
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/P603X.xhtml 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.


O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2017 NEC Corporation.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: