Baner Lucky Monday PR Events

Nowy projektor NEC NC3541L dla dużych kin

NEC Display Solutions wprowadza na rynek laserowy projektor kinowy NC3541L o wysokiej jasności, przeznaczony do sal z dużymi ekranami. Jest to najjaśniejszy projektor kinowy ze strumieniem światła na poziomie 35000 lumenów, wykorzystujący technologię lasera RB (czerwonego i niebieskiego). Wprowadzając tę technologię na rynek NEC dostarczył operatorom kin najwyższej klasy rozwiązanie do wyświetlania obrazu na ekranach o szerokości do 32 metrów.

Technologia lasera RB ustanawia nowe standardy w wyświetlaniu obrazu w cyfrowych kinach, stanowiąc przełomowy postęp w projekcji laserowej.

NC3541L oferuje krystaliczny obraz w rozdzielczości 4K. Nowy system laserowy wykorzystuje czerwony i niebieski laser w połączeniu z zielonym fosforem, pozwalając na wyświetlanie szerokiego spektrum kolorów, co przekłada się na zapewnienie kinomanom niezapomnianych wrażeń z seansu.

Połączenie technologii lasera fosforowego z laserem RGB sprawia, że NC3541L to bardzo wydajny projektor, oferujący istotne korzyści pod względem kosztów, wydajności i jakości obrazu.

Model NC3541L oferuje wiele korzyści dla operatorów kin, którzy chcą stworzyć lub zmodernizować istniejące obiekty i poszukują technologii, która nie tylko wzmocni wrażenia wizualne podczas projekcji, ale dodatkowo zredukuje koszty utrzymania. Wśród tych korzyści warto wymienić:

* Realistyczne odwzorowanie kolorów przy wykorzystaniu technologii lasera RB. Dzięki wyeliminowaniu filtrów optycznych laser RB zapewnia bardziej intensywne i naturalne barwy.
* Niższy całkowity koszt posiadania, na co składa się: niski koszt wejścia w inwestycję, bezobsługowa konserwacja, niskie zużycie energii i żywotność do 30000 tysięcy godzin.
* Jasność wyjściową można niezależnie dostosować pod kątem wymagań kontentu 2D i 3D.
* Kompleksowe rozwiązanie, które eliminuje konieczność odrębnego systemu chłodzenia, zewnętrznych źródeł światła i systemów wentylacyjnych.

Znakomita jakość obrazu projektora NC3541L w połączeniu z rozdzielczością 4K (4096x2160 pikseli) i szeroką przestrzenią barwną tworzą jednorodny i kontrastowy obraz, ukazujący w pełnej krasie najnowsze produkcje kinowe 4K. Ma to kluczowe znaczenie szczególnie w dużych kinach i kinach premium, w których maksymalizacja doznań wizualnych jest kluczowa dla osiągnięcia większych przychodów i pozyskania lojalnych klientów.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Staramy się zaspokoić, a nawet wykroczyć poza wymagania operatorów kin i oczekiwania klientów, a jednocześnie chcemy dotrzymać kroku innowacyjnym filmowcom. Dlatego technologia laserowa RB jest ważnym krokiem naprzód dla rozwiązań projekcyjnych. Będąc pionierem tej technologii, NEC ustanawia nowe standardy dla cyfrowej projekcji kinowej. NC3541L to przystępne kosztowo, ale zaawansowane rozwiązanie w porównaniu do obecnych systemów laserowych RGB dostępnych na rynku. Dzięki niemu operatorzy kin otrzymują narzędzie niezbędne do dostarczania spektakularnych doznań wizualnych.”

NC3541L jest idealny także do zastosowań niezwiązanych z filmem, takich jak: prezentacje firmowe czy imprezy gamingowe, pomagając kinom rozszerzyć zakres oferowanych usług i osiągać zyski w czasie, który w innym przypadku byłyby okresem przestoju.

Projektor NC3541L został zaprezentowany na targach CineEurope w Barcelonie w Hiszpanii w dniach 20-22 czerwca 2017. W sprzedaży pojawi się we wrześniu 2017 roku.


Dodatkowych informacji udzielają:


Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2017 NEC Corporation.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: