Baner Lucky Monday PR Events

WatchGuard FireBox M200 „Produktem roku 2016”

Już po raz piąty magazyn IT Professional wraz z czytelnikami przyznał nagrody „Produkt roku 2016”. Ocenie poddane zostały dostępne na rynku rozwiązania IT. Produkty podzielone były na dwa sektory: najlepsze oprogramowanie i rozwiązanie chmurowe oraz najlepszy sprzęt. Urządzenie WatchGuard FireBox M200 otrzymało nagrodę „Produkt roku 2016” w kategorii najlepszy sprzęt: UTM i firewall.

W plebiscycie magazynu IT Professional nominowano ponad 300 rozwiązań sprzętowych, programowych i chmurowych, które zebrano aż w 15 kategoriach. Nagrodzony WatchGuard FireBox M200 to rozwiązanie klasy UTM, które przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiortsw. Urządzenie oferuje bogaty zestaw 13 mechanizmów ochronnych, stanowiących kompletny system ochrony sieciowej, funkcjonujący pod kontrolą dedykowanego, specjalizowanego systemu operacyjnego Fireware. Przepustowość firewalla wynosi do 4 Gb/s i zapewnia płynny ruch, natomiast osiem portów gigabitowych umożliwia wygodną konfigurację połączeń. M200 jest w stanie obsłużyć do 1,7 mln równoległych sesji.

Bardzo się cieszymy, że urządzenie WatchGuard M200 zostało docenione na polskim rynku i otrzymało nagrodę Produkt roku 2016. Urządzenie skutecznie chroni małe i średnie firmy przed atakami, które nie są mniej szkodliwe niż te skierowane w wielkie organizacje. Ważne, aby pamiętać, że na każdym poziomie rozwoju organizacji należy zapewnić kompleksową ochronę danych, co gwarantuje właśnie WatchGuard M200” – powiedział Krzysztof Hałgas, Dyrektor Zarządzający, Bakotech.

Urządzenie bardzo łatwo można dostosować do wielu potrzeb, różne mechanizmy bezpieczeństwa dostępne są w formie płatnej subskrybcji. Możliwe jest m.in. otrzymanie dostępu do następujących zabezpieczeń: IPS, Application Control, WebBlocker, Gateway AntiVirus, spamBlocker, Reputation Enabled Defense, Data Loss Prevention, czy APT Blocker. M200 można umieszczać w klastrze w trybie active/active, jak też active/passive.

 


Więcej informacji:

Bakotech Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O Bakotech Sp. z o.o.:
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

O WatchGuard Technologies:
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: