Baner Lucky Monday PR Events

Kolejny laserowy projektor od NEC - PX1004UL


NEC Display Solutions wprowadził na rynek projektor laserowo-fosforowy PX1004UL. Główne atuty urządzenia to doskonałej jakości obraz 4K oraz bezobsługowe działanie do 20.000 godzin. Z jasnością 10000 ANSI Lumenów PX1004UL uzupełnia linię projektorów NEC ze źródłem światła SSL i jasnością na poziomie 5000, 6000, 8000, 10000 i 12000 ANSI Lumenów.

Rozwiązanie jest przyszłościowe dzięki obsłudze sygnału 4K, ulepszonemu odwzorowaniu kolorów oraz wysokiej jasności. Projektor dostosowany do pracy w trybie 24/7 łączy technologię DLP z natywną rozdzielczością WUXGA, zapewniając niezmienną jakość kolorów i długoterminową projekcję bez utraty jasności. Ten projektor instalacyjny idealnie pasuje do dużych audytoriów. Urządzenie sprawdzi się w: szkolnictwie wyższym, muzeach oraz korporacjach, jak również w zastosowaniach rentalowych i podczas eventów.

PX1004UL wykorzystujący technologię SSL gwarantuje do 20000 godzin pracy. Technologia laserowa eliminuje konieczność czasochłonnej wymiany lampy. Ponadto projektor laserowy wykorzystuje technologię bezfiltrową i jest odporny na kurz oraz pył, przez co nie wymaga czyszczenia. Funkcje te w połączeniu z niskim zużyciem energii zapewniają wyjątkową niezawodność i praktycznie zerowe nakłady na konserwację. Dzięki temu PX1004UL jest atrakcyjną propozycją do zastosowań, w których istotny jest jak najniższy całkowity koszt posiadania, a dostęp serwisowy jest utrudniony.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager for Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe, powiedział: “Niski całkowity koszt posiadania jest kluczowy w wielu branżach, w których używa się projektorów instalacyjnych. Bezfiltrowy projektor PX1004UL, który nie wymaga wymiany lampy jest niewątpliwą korzyścią w takich przypadkach. Projektor laserowy pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazu przy jednoczesnym utrzymaniu wydatków eksploatacyjnych na niskim poziomie.”

Projektor oferuje łatwą i elastyczną instalację z możliwością wykorzystania obiektywów firm trzecich. Funkcja pracy w pozycji pionowej lub poziomej sprawia, że urządzenie jest gotowe do pracy praktycznie pod każdym kątem, podczas gdy funkcja korekcji geometrycznej obrazu umożliwia projekcję na zakrzywionych powierzchniach. Ponadto projektor oferuje funkcję automatycznego stackingu oraz funkcję łączenia krawędzi. Daje to użytkownikom możliwość szybkiego i prostego tworzenia konfiguracji wieloprojektorowych np. w przypadku wyświetlania bardzo szerokich obrazów lub obrazów o podwyższonej jasności.

Więcej informacji na temat projektorów NEC z laserowym źródłem światła można znaleźć na stronie www.ssl-nec.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+. 

 

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2016 NEC Corporation.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: