Baner Lucky Monday PR Events

Watchguard dla MSSP - Integracja usług z ConnectWise


WatchGuard Technologies opracował certyfikowaną integrację z ConnectWise – jedną z wiodących biznesowych platform, służącą dostawcom zarządzanych usług bezpieczeństwa (Managed Security Service Providers). Usługa MSSP zwiększa operacyjność firm, dzięki dostarczeniu najwyższej klasy rozwiązania zabezpieczenia Sieci, które jest łatwe do wdrożenia i zarządzania. Zawiera ono takie funkcje jak: automatyczne usługi typu ticket, monitoring i raportowanie.


Platformy typu Business Management są zwykle wykorzystywane przez dostawców zarządzanych usług bezpieczeństwa w celu oferowania kompleksowych działań z zakresu IT Security, kierowanych do klientów. Dzięki temu firmy usprawniają operacje biznesowe poprzez konsolidację wielu funkcji i aplikacji na jednej platformie, włączając w to usługi typu „ticket”, zarządzanie projektami, aktywami, czy też relacjami z klientami. Integracja WatchGuard-ConnectWise pozwala użytkownikom ConnectWise na unikalną kombinację możliwości, dzięki zwiększonej automatyzacji zabezpieczeń, jak również wglądowi w zarządzanie usługami bezpieczeństwa, zapewniając skalowalne i łatwe w obsłudze rozwiązanie.


Łatwość zarządzania ma kluczowe znaczenie dla biznesu, a integracja opracowana przez WatchGuard uławia funkcjonowanie mojej firmy i pracowników oraz udoskonala usługi bezpieczeństwa dostarczane klientom. W oparciu o własne doświadczenia mogą stwierdzić, że dotąd żadna firma nie osiągnęła takiego poziomu integracji z ConnectWise jak WatchGuard, co jest kluczowym czynnikiem dla sukcesu mojego przedsiębiorstwa i innych firm używających ConnectWise” – stwierdził Sandro Alvarez, CEO Internos Intuitive Technology.

 

Kluczowe funkcje integracyjne:

Automatyczna Synchronizacja Danych o Zasobach

  •  Redukcja manualnego zbierania danych, dotyczących informacji o zasobach bezpieczeństwa 
  • Wysoka przejrzystość danych i wgląd w aktualny stan bezpieczeństwa dzięki automatycznej synchronizacji z urządzeniami zabezpieczającymi WatchGuard, włączając w to: daty rozpoczęcia i zakończenia subskrypcji, numery seryjne urządzeń, wersje OS i wiele innych opcji. 
  • Możliwość uniknięcia sytuacji kiedy zarządzana sieć nie będzie chroniona z powodu nieprawidłowo ustawionych dat zakończenia subskrypcji.

Zamknięty i zautomatyzowany obieg zgłoszeń (Closed-Loop Service Ticketing) 

  • Możliwość integracji usług typu “ticket” platformy ConnectWise z rozwiązaniem oferowanym przez WatchGuard
  • Możliwość konfiguracji progów zdarzeń w szerokim spektrum parametrów właściwych dla danego urządzenia, włączając w to: usługi bezpieczeństwa, statystyki urządzeń i statusy subskrypcji
  • Progi zdarzeń automatycznie pozwalają na tworzenie i zamykanie usług typu „ticket”, zamykając poszczególne zgłoszenia kiedy problemy zostaną rozwiązane. Pozwala to zmniejszyć liczbę tzw. fałszywych alarmów
  • Wyeliminowanie dużego przepływu zgłoszeń i zapewnienie przejrzystości w systemie bezpieczeństwa dzięki temu, iż ten sam “ticket” otwiera się ponownie jeśli dany problem powraca. Unika się więc multiplikowania podobnych „ticketów”. 

Automatyczne Raportowanie

  • Możliwość zintegrowania danych pochodzących z rozwiązań WatchGuard, służących do zarządzania i raportowania z ConnectWise Executive Summary Reports, zawierających: statystyki urządzeń, statystyki użytkowania stron internetowych oraz podsumowanie usług zapobiegających włamaniom.
  • Dostarczanie zindywidualizowanych raportów do klientów za pośrednictwem harmonogramów „na żądanie”.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na: http://www.watchguard.com/wgrd-partners/mssp-partners/connectwise

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O Bakotech Sp. z o.o.:
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

O WatchGuard Technologies:
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: