Baner Lucky Monday PR Events

Międzypokoleniowe Herstorie

Fundacja Przestrzeń Kobiet zaprasza kobiety w wieku 60+ i poniżej 25 roku życia do wzięcia udziału w bezpłatnych WARSZTATACH HISTORII KOBIET. Spotkania odbędą się już w grudniu br. w Krakowie. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu Międzypokoleniowe herstorie, którego celem jest odzyskiwanie lokalnej historii kobiet i zaangażowanie we wspólną, międzypokoleniową pracę nad odtworzeniem rodzinnych herstorii (historii kobiet).

Do projektu zaprasza osoby w wieku 60+ oraz do 25 roku życia, które podczas warsztatów wspólnie będą pracować nad tekstami o ważnych dla siebie przedstawicielkach rodzin. W trakcie 7 dni warsztatów będzie można również poznać zagadnienia związane z prowadzeniem prac poszukiwawczych, dotyczących historii kobiet, porozmawiać o (nie)dostępności źródeł oraz zaznajomić się z sylwetkami i dorobkiem krakowskich emancypantek na rzecz praw obywatelskich kobiet. Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Międzypokoleniowe herstorie” realizowanego przez Fundację Przestrzeń Kobiet w ramach Rządowego Programu Wspierania Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS).

Zajęcia prowadzone będą w 16-osobowej grupie. Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

TERMINY:
Warsztaty będą realizowane od grudnia 2012 do marca 2013 roku.
W 2012: 5-6 oraz 12-13 grudnia w godz. 10-15.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz i i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod numer: 12 423 13 28.

Źródło: Fundacja Przestrzeń Kobiet

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: