Baner Lucky Monday PR Events

WatchGuard T70 – wydajność i bezpieczeństwo IT najwyższej klasy

Bakotech, wyłączny dystrybutor marki WatchGuard w Polsce, wprowadza na rynek urządzenie bezpieczeństwa sieciowego - WatchGuard T70, predefiniowane do obsługi szybkich połączeń sieciowych, dla których są uruchomione wszystkie filtry UTM, docelowo zapewniając przepustowość 1 GB na sekundę. Rozwiązanie dedykowane jest dla małych, średnich i rozproszonych przedsiębiorstw.

Firmy często mają problem z doborem odpowiedniego rozwiązania zapewniającego bezpieczeństwo sieciowe, które może technologicznie nadążyć za wzrostem potrzeb i wymagań technicznych, stawianych na styku sieci z Internetem. Tym bardziej, iż zawsze należy pamiętać o wymogu jaki stawia Gartner przed administratorami i oficerami bezpieczeństwa. Zalecenie brzmi: zatrzymać „złych”, wpuścić „dobrych”, równocześnie zapewnić nieprzerwaną pracę systemów.

Według Miercom, niezależnego laboratorium badawczego, urządzenie WatchGuard T70 zapewnia najlepszą przepustowość spośród tego typu rozwiązań dostępnych na rynku, osiągając ponad 1 gigabita na sekundę, w trybie włączonych wszystkich funkcji UTM (Unifed Threat Management). Użytkownicy nie są już więc skazani na wybór pomiędzy przepustowością, a serwisem UTM – chroniącym ich sieć. Urządzenie WatchGuard T70 gwarantuje im spełnienie obydwóch wymienionych warunków.

WatchGuard T70 jest również jednym z niewielu dostępnych obecnie urządzeń stołowych, które zapewnia użytkownikom dwa porty POE (Power-over-Ethernet), umożliwiające zasilanie urządzeń peryferyjnych, takich jak: bezprzewodowe punkty dostępowe, czy kamery bezpieczeństwa. Dzięki cichemu trybowi pracy urządzenie może być zaimplementowane wprost na biurku.

Kluczowe cechy:

1) Wydajność – użytkownicy korzystają z prędkości i wydajności najwyższej klasy w stosunku do innych urządzeń zabezpieczających, z przepustowością ponad 1 Gbps w trybie pełnej obsługi UTM

2) Power over Ethernet (PoE) – zastosowanie technologii PoE w połączeniu z portem zasilającym urządzenia peryferyjne, umożliwia administratorom rozszerzyć zasięg swoich sieci, bez konieczności uruchamiania kosztownych zasileń AC do urządzeń zdalnych

3) RapidDeploy – scentralizowane zespoły IT mogą zastosować urządzenie wstępnie skonfigurowane w dowolnej lokalizacji, w bardzo szybki sposób, niewymagający docelowej instalacji

4) Pełna ochrona UTM w sieci szerokopasmowej – organizacje mogą korzystać z usług szerokopasmowych, takich jak: Google Fiber, wiedząc, że T70 w łatwy sposób będzie zarządzał dostępną prędkością połączeń.

Andrew Young, Vice President of Product Management, WatchGuard Technologies twierdzi: „Organizacje wymagają dziś szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego połączenia z Internetem, ale bardzo często napotykają na trudności ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania zabezpieczającego sieć. Wyzwanie to jest dodatkowo utrudnione przez rosnący dostęp do Internetu szerokopasmowego na całym świecie. Dlatego WatchGuard T70 jest idealnym rozwiązaniem dla małych, średnich i rozproszonych przedsiębiorstw, które potrzebują najwyższej wydajności i gwarancji bezpieczeństwa sieci”.

Zobacz raport Miercom:
http://www.watchguard.com/wgrd-resource-center/miercom-performance-report

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O Bakotech Sp. z o.o.:
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

O WatchGuard Technologies:
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: