Baner Lucky Monday PR Events

AlienGuard Roadshow 2016

 

 

Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań WatchGuard oraz AlienVault w Polsce, zaprasza na cykl certyfikowanych szkoleń AlienGuard Roadshow 2016. Na spotkania dotyczące szeroko rozumianego sektora bezpieczeństwa IT organizator zaprasza przede wszystkim inżynierów oraz architektów systemowych. Roadshow odbędzie się w trzech miastach: Wrocławiu (26 września br.), Krakowie (27 września br.) i Rzeszowie (28 września br.). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


AlienGuard Roadshow 2016 poświęcone będzie rozwiązaniom z zakresu zabezpieczenia Sieci. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z firmą WatchGuard Technologies, dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa UTM i Next-Generation Firewall oraz AlienVault, oferującym rozwiązania zabezpieczające klasy SIEM. Spotkanie zostało podzielone na 11 segmentów, dotyczących różnych zagadnień związanych z analizą i zarządzaniem ruchem w sieciach IP. Przykładowo, Jerzy Trzepla, Territory Sales Manager WatchGuard, poruszy kwestie dotyczące wykrywania ataków i remediacji, natomiast o bezpiecznym Wi-Fi opowiedzą Wojciech Pietrow oraz Jarosław Chodkiewicz z firmy Bakotech. Podczas sesji demonstracyjnej zaprezentowane zostanie m.in. innowacyjne narzędzie wizualizujące – platforma Watchguard Dimension. Mowa będzie również o takich zagadnieniach jak: zarządzanie logami i zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem na platformie AlienVault USM, czy o systemie skanowania podatności jako jednej z głównych cech architektury bezpieczeństwa.


Podczas spotkania nasi partnerzy handlowi będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę dotyczącą nowych rozwiązań marek WatchGuard i AlienVault, dedykowanych dla sektora biznesowego i skutecznie przekazać ją swoim klientom wybierając dla nich najbardziej optymalne produkty. Nasze roadshow to również świetna okazja do networkingu oraz dyskusji na temat innowacji w sektorze bezpieczeństwa IT”. - mówi Krzysztof Hałgas, Dyrektor Zarządzający Bakotech.


W spotkaniach mogą wziąć udział zarówno partnerzy handlowi, jak i klienci końcowi. Na zakończenie przewidziane jest losowanie nagród i wręczenie certyfikatów.

 

Harmonogram szkoleń:
26.09.2016r., godz. 9:00 – 15:30 – Wrocław
27.09.2016r., godz. 9:00 – 15:30 – Kraków
28.09.2016r., godz. 9:00 – 15:30 – Rzeszów


Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:
http://bakotech.pl/company-news/alienguard-watchguard-alienvault-roashow-2016/

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

 

O Bakotech Sp. z o.o.:
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce, a od stycznia br. AlienVault.


O WatchGuard Technologies:
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

O AlienVault:
AlienVault to zunifikowana platforma do zarządzania bezpieczeństwem i wykrywania zagrożeń. Jest rozwiązaniem, które umożliwia organizacjom różnych wielkości korzystanie z rozwiązań bezpieczeństwa wykrywających aktualne zagrożenia i umożliwiających odpowiedź na nie w bardzo krótkim czasie. Obok funkcjonalności tradycyjnego systemu SIEM, AlienVault Unified Security Management (USM) posiada wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa zintegrowane w jednej platformie, bez dodatkowych opłat. AlienVault skoncentrowany jest na łatwości użytkowania i wdrożenia, dlatego jest idealny dla średnich organizacji z ograniczonym budżetem i zasobami

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: