Baner Lucky Monday PR Events

Monitory NEC do ścian wideo z ramką ekranu tylko 0,9 mm

NEC Display Solutions wprowadził na rynek dwa nowe monitory do ścian wideo: MultiSync® UN551S oraz MultiSync® UN551VS. Oba 55 - calowe modele wyposażono w najnowszą technologię pod kątem niezawodności, jednorodności obrazu i łatwości instalacji. Monitory są idealnym rozwiązaniem do budowy dużych powierzchni wizualnych w handlu, miejscach pubicznych i restauracjach szybkiej obsługi, gdzie dynamiczny obraz jest niezbędny do zaangażowania odbiorców.

 

UN551S i UN551VS wyposażono w płaski ekran od krawędzi do krawędzi, umożliwiając stworzenie jednolitej ściany wideo o idealnie równej powierzchni bez widocznych granic pomiędzy poszczególnymi ekranami. Monitory pozbawione są fizycznie plastikowej ramki ekranu, a „ramkę” w tym przypadku tworzy nieaktywna część wyświetlacza. Przerwa w ścianie wideo wynosi zaledwie 0,9mm na ekran, co pozwala na uzyskanie jednorodnego obrazu na całej ścianie wizyjnej.

Oba monitory wykorzystują panele w technologii S-IPS, która zapewnia doskonałą jakość obrazu i idealne odwzorowanie kolorów, zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Technologia ta gwarantuje również wyjątkowo szerokie kąty widzenia. UN551VS dysponuje jasnością na poziomie 500cd/m2 i jest przystosowany do pracy w warunkach kontrolowanej jasności otoczenia. Wyższa jasność 700cd/m2 w modelu UN551S umożliwia zastosowanie go w środowiskach o wysokim natężeniu światła w otoczeniu i zapewnia dłuższą pracę z jasnością wyjściową o ustalonej wartości.

Tobias Augustin, Senior Product Manager for Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe, powiedział: “Zdajemy sobie sprawę, że w sektorze ścian wideo kluczowa jest jakość obrazu. Dlatego wzbogacilismy możliwości naszej technologii ścian wideo o zestaw zaawansowanych inteligentnych funkcji. Nowe monitory UN551S i UN551VS są idelanym rozwiązaniem do handlu, mediów, gastronomii, korporacji i wszystkich zastosowań w przestrzeni publicznej.

Wśród innych zalet MultiSync® UN551S i MultiSync® UN551VS warto wymienić:

* Łatwość instalacji – prosta konfiguracja i modernizacja ściany wideo przy wykorzystaniu wydajnego, komputerowego modułu rozszerzeń OPS Slot-in PC, bez konieczności używania zewnętrznych kabli i urządzeń

* Praca w trybie 24/7 – UN551S i UN551VS oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa operacyjnego, zapewniając nieprzerwaną pracę w krytycznych zastosowaniach

* Łatwe serwisowanie i eksploatacja – w pełni zdalny monitoring umożliwia ciągłe śledzenie stanu urządzeń i prewencyjną konserwację w razie potrzeby. Dzięki oprogramowaiu NaViSet Administrator 2 wszystkimi podłączonymi monitorami można sterować z jednej, centralnej lokalizacji.

 

Więcej informacji o nowych monitorach NEC do ścian wideo można znaleźc na stronach:

UN551S
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/UN551S.xhtml

UN551VS
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/UN551VS.xhtml

 


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

 

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2016 NEC Corporation.

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: